אוניל נגד אריקסון

מנג'ר אסטון וילה אוניל, יצא היום בהתקפה נגד מנג'ר מנצ'סטר סיטי על ההמלצה של האחרון ליובנטוס להחתים בשורותיה את מגינה של הוילה, אולף מלברג, שמסיים הקיץ את חוזהו בקבוצה

יום חמישי 06 דצמבר 2007
אבי יופה
מנג'ר אסטון וילה, מרטין אוניל, שהוזכר כאחד המועמדים הבולטים לאימון נבחרת אנגליה בתחילת החיפוש אחר מחליף למקלארן, יצא היום בביקורת חריפה נגד מנג'ר מנצ'סטר סיטי, סוון גוראן אריקסון, על כך שהאחרון המליץ ליובנטוס להחתים את מגינה של הוילה, השבדי אולף מלברג.

אריקסון צוטט היום בתקשורת האיטלקית כממליץ ליובנטוס להחתים בשורותיה את השבדי בן ה- 30, שאמור לסיים את החוזה בשלו באסטון וילה בקיץ הקרוב. במועדון מעוניינים להמשיך את ההתקשורת עם השחקן, שיߛול לחתום על הסכם לקראת העונה הבאה עם כל מועדון שיחפוץ בשירותיו כבר בחודש הקרוב. 

"ההמלצה שלו למועדונים אחרים להחתים את אולף מפתיעה. אולי גם אני אמליץ למנצ'סטר יונייטד ולריאל מדריד על כמה שחקנים שמשחקים אצלו בסיטי?", הגיב אוניל ӑזעם, "זה לא מתאים לסוון לדבר בצורה כזו. אני לא חושב שהוא צריך להגיד דברים כאלה על שחקנים שלנו, אלא אם כן הוא מעוניין להחתים אותם במועדון שלו".

לגבי יכולתו של השבדי מלברג, צוטט המאמן באומרו: "אולוף נותן לנו עד עכשיו עוߠה פנטסטית וברור שאני שואף להשאיר את כל השחקנים הטובים שלי בקבוצה".

מלברג עבר לווילה מראסינג סאנטנדר בשנת 2001 תמורת חמישה מיליון לירות שטרלינג ועם השנים הפך לדמות דומיננטית בחוליית ההגנה של הקבוצה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק