יש דברים שלא משתנים

אירוע ההשקה של אתר אוהדי הפועל תל אביב, שאמור היה להיות מוקדש לכוכבי העבר של המועדון, בוטל בשל חוסר עניין מצידם של האוהדים. כוכב העבר מוריס ז'אנו : "כששמעתי שהאירוע בוטל הייתי מאוד עצוב".

יום שלישי 04 ספטמבר 2007
אלכס נירנבורג
 אכזבה למפעילי אתר האוהדים הרשמי של הפועל תל אביב: אירוע ההשקה של האתר, שהיה אמור להיות מוקדש לכוכבי העבר של הקבוצה, בוטל בשל חוסר עניין מצד קהל האוהדים. 

אירוע אמור היה להתקיים ביום חמישי הקרוב (6.9) באודיטוריום הסמוך לאצטדיון בלומפילד ביפו והוזמנו אליו כל אוהדי הפועל תל אביב ומספר כוכבי עבר בהם רפעת טורק ואמציה לבקוביץ'.

מפעיל האתר של הפועל תל אביב, אלירן בינמן, אמר ל telesport : "אני לא רוצה לעשות מזה עניין גדול אבל אצלנו בארץ יש דברים שכנראה לא משתנים. יש פער גדול בין מה שאנשים אומרים למה שהם מוכנים לעשות. הבנו שלא יבואו הרבה אוהדים וביטלנו את האירוע. הזמנו את רפעת טורק, מוריס ז'אנו, אמציה לבקוביץ' ואשר בלוט ובסוף היינו צריכים להודיע להם שהאירוע בוטל וזה היה מאוד מעציב". 

מוריס ז'אנו, שמונה לאחרונה למאמן של הפועל כפר שלם מהליגה הארצית, הגיב לביטול האירוע: "כשהתקשרו לבטל הייתי מאוד עצוב והרגשתי לא טוב עם זה. אבל אני לא חושב שאנשים לא הגיעו כי מעריכים אותנו פחות. פשוט לאף אחד אין זמן וכולם עובדים". 

לאתר האוהדים לחץ כאן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק