שמח להיות פה שוב

מאמנה החדש של מכבי ת"א, ניר לוין אופטימי ומחוייך כהרגלו לקראת התפקיד החדש והלא קל במערכת הלא יציבה בקרית שלום: זיהיתי שיש מספר בעיות כאן. ויקי פרץ ומאנה בחוץ

יום שלישי 04 ספטמבר 2007
אשר גולדברג, אורן קורנפלד

ניר לוין, מאמנה החדש של מכבי תל אביב, העביר אחר הצהרים ולקראת הערב את האימון הראשון בקרית שלום בהדרכתו. 

ניר לוין, אמר היום לאחר חתימת החוזה: "אני שמח להיות פה שוב. זה מועדון גדול וקבוצה מפוארת. חלק מהאנשים נשארו כאן מהתקופה שלי, צריך להמעיט בדיבורים ולהרבות במעשים.
אם נצטרך לחזק את הקבוצה, נעשה זאת. 

"יש לי מטרה לייצב את המערכת כרגע. בימים הקרובים אני אלמד את הקבוצה ואת השחקנים שיש כאן".

לקראת האתגר החדש: "מהסתכלות על משחקי הליגה, אני זיהיתי שיש מספר בעיות. בתקופה לא ארוכה נוכל לפתור אותן. אני מודע שלא הייתי הבחירה הראשונה של מכבי, אבל אם הגעתי לכאן שאין לי בעיה עם זה".

יו"ר מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ': "יש לנו 10 ימים לחזור לעניינים. יש פה צוות מצויין שאפשר לעבוד איתו. לא נראנו טוב עד עכשיו ואני בטוח שזה ישתנה בקרוב. כל הסאגה של מי ינהל ומה ינהל, היא לא רלוונטית ואני לא מתכוון להתייחס אליה. 

"אני מקווה להחזיר שקט תעשייתי למקום הזה. מקווה שהקבוצה תראה לחלוטין שונה מעכשיו. המינוי של לוין, הוא על דעתו של מאנה והוא מכיר היטב את הסיפור".

לוין במכבי. פרץ ומאנה בחוץ 

ניר לוין הגיע היום למשרדי "ישפאר" שבבעלותו של לוני הרציקוביץ' וחתם על החוזה שהופך אותו רשמית למאמן מכבי ת"א. לוין נוכח הערב באימון הקבוצה והעביר אותו.

השכר שלוין יזכה לו יהיה 80 אלף דולר, יותר מאשר הרויח אלי כהן בשנתו הראשונה - 60 אלף דולר. 

הסיפור המרכזי הוא אי הגעתו של רוני מאנה לפגישה. מאנה נעלם לאנשי מכבי תל אביב ולא יצר קשר, כפי שהבטיח. הלילה אחר חצות הוא אמור לצאת למשך שבוע ללונדון כדי לצפות במשחק בין ישראל לאנגליה.

במכבי ת"א לא המתינו למאנה, מה שמראה על נתק, שהעמיק אתמול בלילה ונראה שפרידתו  של מאנה ושותפיו ממכבי ת"א קרובה. 

מאנה, על פי גורמים במכבי תל אביב, השקיע בקבוצה כ-20 מיליון שקלים ואם יעזוב הוא ייאלץ להמתין כשנה עד שייקבל את השקעתו ללא ריבית.

ויקי פרץ הגיע היום למתחם האימונים בקרית שלום ולאחר מספר דקות עזב את המקום. פרץ שהיה עוזרו של אלי כהן ומאמן הקבוצה בשבועיים האחרונים לא ימשיך בקבוצה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק