פגישה לילית בין שרף לבלאט

מאמני נבחרות ישראל ורוסיה נפגשו הלילה והחליפו רשמים על יוון וסרביה. שרף שהיה מתוסכל מהתבוסה אמש 90:56 אמר לאחר המשחק: הרוסים היו עדיפים עלינו וניצחו בצדק. חגיגה בעיתונות הרוסית

יום רביעי 05 ספטמבר 2007
שלמה חסיד

יממה אחרי המפגש בין צביקה לשרף לדיוויד בלאט והניצחון הענק של רוסיה על ישראל 56:90, השניים, עושה רושם, משתפים פעולה בהמשך המאבק בבית.

אמש אמנם נראתה לחיצת יד קרירה מאוד בין שני המאמנים בסיום המשחק, אך בשעת לילה מאוחרת השניים נפגשו והחליפו רשמים על שתי הנבחרות האחרות בבית, יוון וסרביה כדי להגיע מוכנים למשחק השלישי שייערך היום.

הרבה אכזבה ותיסכול שרר במחנה הישראלי לאחר התבוסה 90:56 מול נבחרת רוסיה במשחק השני במסגרת אליפות אירופה בכדורסל. הערב תקווה הנבחרת לנצח את סרביה החזקה, כדי להעפיל לשלב הבא. 

צביקה שרף, היה מאוכזב מאוד לאחר ההפסד: "שיחקנו רע מאוד מכל הפרמטרים. היינו עייפים מהמלחמה של אתמול מול יוון. הרוסים היו עדיפים עלינו וניצחו בצדק. זאת האליפות, נחכה למחר ונקווה לעשות את הניצחון שלנו למחר".


שרף הוסיף: "ערב רע מאוד. שיחקנו נגד קבוצה ששיחקה יותר טובה מאיתנו, היינו מתח ת לרמה שלנו. לא הגבנו טוב, היו לנו בחצי הראשון אחוזי קליעה מחרידים.

"בחצי השני כאשר הרוסים ברחו ל-20 הפרש, ידענו שהמשחק אבוד. לא שיחקנו טוב, זה היה ערב רע, שיחקנו מול שחקנים ברמה גבוהה מאוד. יום קליעות מדהים היה להם".

מאמן נבחרת רוסיה המאושר, דיוויד בלאט: "אני שמח בשביל רוסיה אבל לא שמח בגלל ישראל. אני ישראלי גאה ואוהב את הכדורסל פה, אני מקווה שישראל תנצח מחר את סרביה ותעפיל לשלב הבא". 

"אני מרגיש שעלינו מדרגה, לקחנו את הדרך. כאשר המשחק מתאים לנו, הכוכבים שלנו משתלבים היטב, במיוחד קירלנקו. הכי חשוב מה שלא הכי מתאים לנבחרת רוסיה, יש הרגשה של כיפיות, תקשורת. יוצאים טיפ טיפה מהשבלוניות של הנבחרת שלהם, וזה עוזר". 

העיתונות הרוסית חגגה הבוקר את הניצחון הגדול של הנבחרת המקומית על נבחרת ישראל במסגרת אליפות אירופה בכדורסל (90:56). "הריצה שלנו בחצי השני פשוט הרגה את הישראלים", נכתב בעיתון "הספורט אקספרס", "לא הייתה להם תשובה להרכב הקופצני של דייוויד בלאט". 

המנהל הטכני של הנבחרת הרוסית, סרגיי טראחאנוב, אמר לעיתון "סובייטסקי ספורט": "פירקנו את ישראל בהנאה גדולה. נתנו משחק ענק והעלמנו אותם מהמגרש". 

המצטיין במשחק אמש, אנדריי קירילנקו היה מאופק יותר: "ישראל נבחרת טובה שפשוט נקלעה ליום לא טוב. אסור לשפוט אותם לפי התצוגה אמש".  תמונה: רויטרס

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק