פרר הדהים את נדאל

אליפות ארה"ב הפתוחה: הפתעה גדולה נרשמה הבוקר, כאשר רפאל נדאל, המדורג 2 בעולם הפסיד לדוד פרר בדרבי הספרדי והודח מהטורניר. דיוקוביץ' העפיל לרבע הגמר. נשים: ז'וסטין הנין הדיחה את סרינה

יום רביעי 05 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
 רפאל נדאל הספרדי המדורג שני בעולם ובטורניר הודח הבוקר במפתיע מאליפות ארה"ב ע"י חברו הספרדי דויד פרר (המדורג 15 בטורניר).

נדאל, שהיה המועמד מספר אחד להעפיל לגמר הטורניר, מול יריבו הניצחי רוז'ה פדרר, לא לקח בחשבון את פרר, שפשוט עשה לו בית ספר.

נדאל ניצח בקושי את המערכה הראשונה 6:7, אך הפסיד בשלוש המערכות הבאות 6:4,7:5 ו-6:2.

נדאל נראה תשוש מאוד ובמערכה הרביעית בקושי עמד על הרגליים. פרר המאושר, שרשם הישג ענק, יפגוש ברבע הגמר את איגנסיו צ'לה הארגנטינאי.

נובאק דיוקוביץ', הכוכב הסרבי העולה, המדורג 3 בטורניר, עלה כצפוי לרבע הגמר אחרי ניצחון על חואן מונאקו הארגנטינאי, 1:6,7:6,6:7,1:6.

דיוקוביץ יפגוש בשלב הבא את קרלוס מויה הספרדי, שניצח את גולביס הלטבי בשמינית הגמר.

המדורג 20 בטורניר, חואן צ'לה הארגנטינאי בן ה-29, ניצח לאחר חמש מערכות 6:4, 2:6, 6:7, 6:1, 4:6 את השוויצרי וואורינקה. 

קרלוס מויה הוותיק הצליח לגבור כאמור על הלטבי גולביס בארבע מערכות (5:7, 2:7, 7:6, 4:6) והעפיל לשלב רבע הגמר. ההישג הגדול של מויה באליפות ארה"ב הפתוחה יהיתה לפני יותר מ-10 שנים כאשר הגיע לשלב חצי הגמר. 

נשים: הנין ניצחה את סרינה

כצפוי, ז'וסטין הנין ארדן, הבלגית הנפלאה שמסתמנת כרוז'ה פדרר של הנשים, העפילה הלילה לחצי גמר אליפות ארה"ב.

הנין לא התחשבה בתקוות של הקהל המקומי והביסה את סרינה וויליאמס האמריקאית (8 בטורניר) 6:7 ו-1:6. לפי המערכה הראשונה היה נדמה כאילו מצפה לנו משחק צמוד. הנין פיספסה נקודת מערכה במצב של 3:5 לזכותה ואיפשרה לוויליאמס לחזור למשחק, אך ניצחה בשובר שיויון והמערכה השנייה כבר היתה טיול קליל.

הנין תחכה בחצי הגמר למנצחת במפגש בין ילנה יאנקוביץ הסרבית, לונוס וויליאמס, האחות של סרינה, שתקווה להיות הנציגה של המשפחה ושל ארה"ב בחצי הגמר.


תמונה: רויטרס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק