הפגנה נגד לוני ומאנה

בצל המאבק המשפטי בין רוני מאנה ללוני הרפיקוביץ' אוהדי מכבי ת"א יגיעו מחר לאצטדיון באשדוד ויפגינו כנגד התנהלותם של השניים במהלך החודשים האחרונים

יום שישי 07 דצמבר 2007
אשר גולדברג
העӕנה של מכבי ת"א איננה נחשבת לאחת הטובות שלה על מגרשי הכדורגל בישראל. ההתנהלות של ראשי המועדון זכתה בחודשים לביקורות צורמות בעיקר מכיוון האוהדים שכבר מאסו במאבק השליטה בין לוני הרציקוביץ' לרוני מאנה שתופס כותרות גם במהלך סוף השבוע הזה סביב התנהלות הקבוۦה במאבקי התחתית בליגת העל. 

מאנה מוביל מהלך חשאי מול פרקליטיו של לוני הרציקוביץ', במטרה להכניס שותף נוסף לקבוצה שיעביר את השליטה אליו. בסביבתו של מאנה הבהירו הערב כי מלבד אבי נמני, כל שדרת האימון והניהול של הקבוצה יעזבו את קריית שלום בקרӕב.

אוהדים רבים של הקבוצה אמורים להגיע לאצטדיון הי"א באשדוד מחר ערב בכדי לקיים הפגנה מאורגנת של "הרוב השפוי" מבין אוהדי מכבי. בהפגנה ידרשו האוהדים למחות נגד לוני הרציקוביץ' ורוני מאנה שלטענתם המריבות ביניהם יוליכו לפירוקה הניהולۙ של הקבוצה דרך בתי המשפט ואף לירידתה לליגה השנייה. מי שאולי יגרום לאוהדי הקבוצה אושר הוא החלוץ הצרפתי יאניק קמנאן שייתכן וישותף מחר במשחק למרות הפציעה שהוא סוחב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק