קטן יפתח כמעט בוודאות

עקב פציעתו של קולאוטי, נראה כי יניב קטן יפתח במשחק מול אנגליה ביום שבת. בנאדו יפתח בקישור האחורי לצידם של באדיר וטל

יום רביעי 05 ספטמבר 2007
אשר גולדברג, שליח telesport ללונדון

נבחרת ישראל ממשיכה במרץ בהכנות שלה לקראת המשחק הגורלי בשבת מול האנגלים. לאימוני הנבחרת היום הגיעו שני שחקני העבר, ג'ק מנסל וריצ'רד נילסן. 

יוסי בניון התייחס היום למשחק ואמר: "אם נשיג ניצחון, אז ידברו עליו עוד מאה שנים, על איך שישראל ניצחה את אנגליה באנגליה, באיצטדיון וומבלי המחודש. הם בלחץ ואפשר לעשות את זה".

כבר היום מתברר כי הסיכויים של גל אלברמן ורוברטו קולאוטי לפתוח בהרכב הראשון הם נמוכים. מי שאמור להחליף את אלברמן בקישור האחורי הוא אריק בנאדו, בעוד יניב קטן יפתח כחלוץ במקום קולאוטי שלא התאמן בשלושת השבועות האחרונים.

הנבחרת כרגע עדיין לא מתאמנת עם השוער הראשון מאחר ודודו אוואט טס לברית של בנו ויחזור מחר. כאמור, גם באימון הערב של הנבחרת אוואט לא יהיה נוכח.

בצוות המקצועי יש דאגה מכושרו הלקוי של עידן טל שסיפק את הסחורה לאורך הטורניר ומגלה יכולת לא טובה במשחקיה של בית"ר ירושלים. קשטן וסיני נותנים לטל את הביטחון שלו ומאמינים שיחזור לכושר של העונה שעברה.

מיכאל זנדברג, שקיבל מקשטן זימון מחודש לנבחרת, ייבחן במשחק בשבת, תחת עיניהם הבוחנות של סקאוטרים משתי קבוצות אנגליות וקבוצה נוספת בגרמניה, שזוממים על צירופו בחלון ההעברות בחודש דצמבר.

זנדברג עשוי להתברג להרכב של קשטן, כאשר יוסי בניון יוסט למרכז ההתקפה, מאחורי החלוץ. זנדברג עצמו מאמין כי יקבל את ההזדמנות שלו להוכיח כי הדיעות החלוקות לגביו אינן נכונות, לפחות מקצועית.

עידן טל התראיין אתמול ל"סאן" האנגלי ואמר: "אני לא מבין את שיטת המשחק של נבחרת אנגליה. כשהייתי באנגליה הרבה אוהדים באו בטענות לשיטת המשחק הזו. הם כל הזמן מעיפים כדורים למעלה. אולי הבעיה היא במאמן". כשנשאל ריו פרדיננד על אמירתו של טל, ענה הבלם האנגלי: "מי זה בכלל עידן טל? אני לא מכיר אותו".

ההרכב המסתמן: אוואט, שפונגין, גרשון, בן חיים, זיו, בנאדו, באדיר, עידן טל, בניון יצחקי וקטן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק