לא רפאל נדאל, אלא עודד יצקן

haCked By mo36asem:you web not good man

יום ראשון 09 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד

הצלחה של אדם תלויה הרבה פעמים בבן או בת הזוג שמלווה אותו, את זה יגיד לכם כל אחד, אך כאשר מדובר בספורט, התלות הזו היא לפעמים חשובה שבעתיים.

שחר פאר עברה חודשיים לא טובים לאחרונה, אותם הגדירה "התקופה הגרועה בקריירה שלי", אך היא הצליחה לחזור לעצמה והביאה הרבה כבוד עם העפלה לרבע הגמר באליפות ארה"ב הפתוחה. עכשיו אפשר לספר לכם על האיש שעומד לצידה בחודשים האחרונים, הדוגמן עודד יצקן.

במקומות שונים נפוצו שמועות כאילו הטניסאית שלנו במשבר, אולי בשל זוגיות חדשה שהגיחה. בפורומי טניס שונים עלו שמות של מספר שחקני טניס כבני זוגה של פאר, כאשר הבכיר שבהם הוא רפאל נדאל, אך מתברר כי יצקן הוא האיש שעומד מאחורי הגברת מספר 1 של הספורט.

יצקן כיכב בשנים האחרונות בעיקר באתרי דוגמנים ודוגמניות. הוא בן 24 מאזור השרון ובעבר יצא עם מספר דוגמניות. רק מעטים מאוד מחבריהם של בני הזוג יודעים לספר על האהבה החדשה. אחד מהם אמר ש"הקשר שלו עם פאר טוב במיוחד.  הוא פשוט מאושר".

פאר החליטה להצניע את עניין החברות עם יצקן, זאת למרות שלא מעט מטניסאי הצמרת נוהגים לחשוף את בני או בנות זוגם וברגע השיא של המשחקים זוכים צופי הטלוויזיה לצילומי תקריב של בני/בנות הזוג ביציע. ובכל זאת כדי להפסיק את חרושת השמועות תדעו שהאיש שמחזיק את ידה של הגברת מספר 1 של הספורט הישראלי.

תצלום:  אתר נוצץ
http://www.notzetz.co.il/

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק