ג'רארד יקבל כנראה זריקה

מאמן נבחרת אנגליה, סטיב מקלארן עושה הכל כדי שקשר ליברפול יהיה כשיר מול ישראל: אנחנו רוצים אותו על הדשא. בליברפול לא אוהבים את זה וחוששים מהיעדרות ממושכת

יום רביעי 05 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

מאמן נבחרת אנגליה, סטיב מקלארן סירב לשלול את האפשרות שסטיבן ג'רארד יקבל זריקה לקראת המפגש החשוב של הנבחרת האנגלית מול ישראל במוצאי שבת הקרוב.

כידוע, ג'רארד סובל מבוהן שבורה ומאמנו בליברפול, רפא בניטז אינו מעוניין כי הקשר יקבל את הזריקה. למרות זאת, מאמנו בנבחרת מקלארן מעוניין לשחק בשבת ויקבל זריקה במידת הצורך. "אנחנו משאירים את זה כמה שיותר סמוך למועד המשחק, אבל אנחנו רוצים את סטיבן על הדשא ואנחנו רוצים אותו מוכן למשחק", אמר מקלארן.

"אנחנו בקשר עם ליברפול ואנחנו לא נעשה דבר שיסכן את ג'רארד, אבל יש חשיבות רבה לאיך שהוא מרגיש ומה שהוא רוצה", הוסיף. ג'רארד כבר קיבל זריקה כדי להיות כשיר למשחק של ליברפול מול צ'לסי ב-19 באוגוסט, ובניטז התבטא כשאמר שזמן ההתאוששות שלו היה ארבעה-חמישה ימים.

מקלארן השיב לטענה הזו ואמר כי לא ייעשה שום דבר שיגרום להשבתה שלו לזמן ארוך, אך הדאגה שלו כרגע סובבת סביב ישראל. המשמעות היא שהוא מוכן לאבד את ג'רארד למשחק מול רוסיה ביום רביעי הבא אך לא יוותר עליו במשחק מול הנבחרת בשבת.

בנושא אחר, מגנה של אברטון, ג'ולאון לסקוט השתתף לראשונה באימון הנבחרת שנערך ביום שלישי, כאשר אמיל הסקי שב לסגל לאחר היעדרות של שלוש שנים.

צילום: רויטרס

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק