הרגריבס פצוע. ג'רארד כשיר

מחריפה מכת הפציעות בנבחרת של סטיב מקלארן: קשר מנצ'סטר יונייטד פרש מאימון הנבחרת והוא בספק למפגש מול ישראל. סופית: ג'רארד יפתח. בניון בראיון ל "הסאן": "קונה 0:0".

יום חמישי 06 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
 מהלומה נוספת נחתה אמש על מאמן נבחרת אנגליה סטיב מקלארן: קשר מנצסטר יונייטד אוון הארגריבס פרש מאימון הנבחרת בשל פציעה בברכו והוא בספק למפגש מול ישראל בשבת. במהלך היום אמור הארגרייבס לעבור סדרת בדיקות שיקבעו את חומרת הפציעה. 

הרגריבס מצטרף לרשימה ארוכה של שחקני נבחרת אנגליה שסובלים מפציעות בהם דייוויד בקהאם וויין רוני שייעדרו מהמשחק. היום התברר באופו סופי כי סטיבן ג'רארד יפתח בהרכב.

יוסי בניון
, קפטן נבחרת ישראל וחברו של ג'רארד בליברפול העריך הבוקר בראיון לעיתון "הסאן" כי הקשר האנגלי ישחק בסופו של דבר. "ג'רארד הוא הקשר הכי טוב בעולם", אמר בניון, "אני לא יודע מאלו כאבים הוא סובל אבל ממה שראיתי ממנו בחודשיים האחרונים הוא ייעשה הכול כדי לשחק". 

על הצפוי במשחק אמר בניון: "במשחק בישראל סיימנו ב 0:0 ואני קונה את התוצאה הזאת גם בשבת. אם נחזיק מעמד בחצי השעה הראשונה הקהל יתחיל לגלות חוסר סבלנות וזה עשוי לעבוד לטובתנו. אתם לא מצפים שנבוא ל 'וומבלי', נשחק פתוח ונהיה בפיגור של 3:0 כבר אחרי 20 דקות".  
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק