הצעירה פתחה בחגיגת שערים

הנבחרת של גיא לוי רשמה ניצחון ראשון בקמפיין מוקדמות היורו 2009 עם 0:3 על לוקסמבורג החלשה. בוזגלו, שכטר (פנדל) וגבאי כבשו את השערים. גיא לוי: אני מרוצה מהשחקנים

יום שישי 07 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

אחרי כל הסאגה שהייתה סביב מאמן הנבחרת הצעירה, גיא לוי, נראה שלפחות לפי המשחק הראשון האירועים לא פגמו בשחקנים שניצחו 0:3 את לוקסמבורג במשחק הפתיחה של מוקדמות יורו 2009.

הנבחרת הצעירה שרוצה לרשום הופעה נוספת ביורו אחרי ההופעה האחרונה בקיץ, מתמודדת בבית 9 יחד עם לוקסמבורג, צפון אירלנד, מולדובה וגרמניה והשיגה כעת את שלוש הנקודות הראשונות שלה.

אמנם מדובר בנבחרת חלשה ורוב השחקנים התחלפו, אך מאור בוזגלו, איתי שכטר (פנדל) ודובב גבאי העניקו שלוש נקודות ראשונות בקמפיין תוך תצוגת כדורגל משכנעת.

גיא לוי, מאמן הנבחרת הצעירה: "בשביל התחלה עשינו משחק בסדר גמור. אם נמשיך לעבוד כמו שעבדנו עד עכשיו נוכל להגיע קדימה. ברמה הקבוצתית אנו צריכים לשחק טוב יותר ואני מאמין שניראה טוב יותר. אני מרוצה מהשחקנים שלי מאוד".

על היריבה הבאה, מולדובה אמר לוי: "נצטרך להתעמק בהם כעת ולשחק יותר דינאמי. בחוץ זה תמיד יותר קשה אבל אנחנו צריכים לשחק טוב".

מאור בוזגלו: "באנו כדי להנות. לא הייתה פה אווירה גדולה, אבל אני מקווה שבמשחקים הבאים יגיעו אוהדים נוספים. עשינו צעד חשוב לעבר המטרה, עשינו התחלה טובה. מול מולדובה אני מאמין שיהיה קשה יותר".

איתי שכטר: "פתחנו את הקמפיין ברגל ימין ואני מאמין שיהיה בסדר בהמשכו. אני מאמין שביחד אפשר לרוץ קדימה עם החבר'ה שכאן".

מחצית ראשונה

בדקה ה-5
החמצה ענקית לנבחרת ישראל. איתי שכטר פרץ באגף ימין והשאיר כדור מצויין למאור בוזגלו מול השער. האחרון בעט בנגיעה אחת כדור רע שהלך גבוה מעל השער של לוקסמבורג.

בדקה ה-10 מהלך נהדר נוסף של ישראל לא הסתיים בשער. מאור בוזגלו שלח כדור עומק חכם לשמעון הרוש שפרץ באגף שמאל והגביהה לרחבה, אך בלם לוקסמבורגי הקדים את שכטר והרחיק בנגיחה.

בדקה ה-18 פעולה טובה נוספת של מאור בוזגלו שבנה התקפה למופת והשאיר את ביבראס נאתכו לבעיטה, אך השוער עדף.

בדקה ה-19 היתרון הבולט של ישראל בא לידי ביטוי בתוצאה. איתי שכטר כדרר דרך האמצע והשאיר כדור מצויין למאור בוזגלו שלא התבלבל מול השוער ובעט מדוייק לפינה. 0:1 מוצדק.

בדקה ה-23 
איתי שכטר חדר לרחבה, עבר את השוער והוכשל. אותו שכטר לקח גם את הבעיטה מהנקודה הלבנה וקבע 0:2 לישראל.

בדקה ה-37
ביבראס נאתכו היה קרוב לכיבוש אחרי שהכדור הגיע אליו בתוך הרחבה, אך הבעיטה שלו נעצרה בגופו של בלם לוקסמבורג.

שתי דקות אחר-כך נפסקה בעיטה חופשית לישראל מ-17 מטר אחרי שבעיטה של בוזגלו נעצרה בידו של מגן לוקסמבורגי בתוך הרחבה, אך השופט פסק כי היה זה בחוץ. בוזגלו בעט את הבעיטה בעצמו ובעט טוב וחזק, אך השוער של לוקסמבורג היה במקום ועדף.

מחצית שניה

הנבחרת האורחת נכנסה למשחק במחצית השנייה, הניעה את הכדור ואף הגיעה להזדמנות ראשונה במשחק, אך הסתפקה בבעיטה חלשה לשער של לויטה. ברבע השעה הראשונה ישראל לא הגיעה למצבים.

בדקה ה-73 הזדמנות מצוינת לחניכים של גיא לוי כשאיתי שכטר עשה פעולה יפה, חדר לרחבה, הקפיץ ושלח בעיטה שפגעה במשקוף, עזריאל עט על הריבאונד אך בעט מקרוב החוצה.

בדקה ה-81 הגיע השער השלישי במשחק כשדובב גבאי קיבל כדור מצוין מחן עזריאל, עבר את השוער וגלגל את הכדור פנימה, 0:3 לישראל.

ישראל
: אוהד לויטה; שי חדד, שי מימון, ניצן דמארי, שמעון הרוש; אושרי רואש (אלמוג כהן/80), ביברס נאתכו, בירם כיאל; איתי שכטר (דובב גבאי/74), חן עזריאל, מאור בוזגלו (אבי ריקן/60).

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק