רמלה ניצחה במשחק העונה

כדורסל נשים: האלופה אליצור רמלה עצרה את הריצה המטחרפת של בנות השרון והנחילו הפסד ראשון העונה עם 64:87. רמת השרון התעללה באליצור חולון בדרך ל-86:115. ניצחונות גם לרמת חן ומכבי אשדוד

יום שני 10 דצמבר 2007
רועי רובינשטיין
זה היה אמור להיות משחק עונה בין שתי יריבות שוות, אך הדאבליסטית אליצור רמלה ۔וכיחה הערב לבנות השרון כי למרות פתיחת העונה המצוינת שלהן שכללה תשעה ניצחונות רצופים, יש מגרשים בהם הן לא ינצחו. רמלה ניצחה 67:84 וביססה את מקומה במקום השני בטבלה כשרמת השרון ממוקמת מאחוריה.

פתיחה הקטלניתĠשל רמלה למשחק העניקה לה את הניצחון, הרמלאיות הוליכו 5:25 בסיום הרבע הראשון וביציע חלק מאוהדי הקבוצה כבר החלו לחגוג ניצחון. משם הקבוצה של אלי רבי שייטה לעבר הניצחון כשרק תיגרה בין טנישה רייט לג'קי ג'ונסון שהורחקו האיבה על הניצחון הקליל של המקומיות. 
קבוצה אחרת שטיילה הערב הייתה אלקטרה רמת השרון שהציגה שני שורות סטטיסטיות מדהימות בדרך לניצחון 86:115 על אליצור חולון. הראשון הינו מספר הנקודות שקלעה הקבוצה שדהרה לניצחון למן הרגע הראשון כשהיא מוליכה במחצית 43:59. ג'יה פרקינס קלעה את רובן וסיימה את המשחק עם טריפל דאבל, של 27 נק', 10 ריבאונדים ו-10 אסיסטים. הנתון השני המעניין היה לא פחות מ-35 האסיסטים שחילקה הקבוצה של אורנה אוסטפלד. 

בשני משחקים נוספים ששוחקו הערב גברה הרביעߙת מכבי רמת חן על מכבי תל כביר, 69:85 ומכבי אשדוד של דליה בושינסקי שמרה על סיכוי תיאורטי להיכנס לבין ארבע הראשונות עם ניצחון 68:76 על בני - יהודה.
̼br/>

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק