שניידר ושמיר יפגשו באירופה

שני השותפים יפגשו בסוף השבוע̠באירופה, לדיון בהערכות החדשה של מכבי ת"א. מוטי איווניר ישוחרר למכבי אם יבקש לעזוב את ההתאחדות

יום שלישי 11 דצמבר 2007
אשר גולדברג
בימים הקרובים יוכרז רישמית על המעבר של מכבי ת"א לידיהם של היהודי/קנדי, אלכסנדר שניידר ומאיר שמיר מידיו של לוני הרציקוביץ'.

הרוכשים החדשים ממתינים שהיום או מחר, אחרי פגישה של דייויד פדרמן עם רוני מאנה ופרקליטיו, יימצא הסדר שישӗרר את מאנה מהקבוצה בהסכם מול הרציקוביץ'. 

ההמתנה היא לשובו של לוני מניגריה, וובמקביל יפגשו מחר באירופה, שניידר ומאיר שמיר, כדי להטוות קו ניהולי מוסכם עם שינויים בכל המערכת המקצועית והניהולית במועדון, כולל חסויות על קבוצות הכדורעף, הכדוריד וענפי הספורט האחרים, מלבד הכדורסל.

במכבי כבר נערכים ליום שאחרי החתימה, ואחד המועמדים המובילים למשרת מאמן הקבוצה הוא מוטי איווניר, מאמן נבחרת הנערים של ישראל וקפטן מכבי ת"א בשנות ה-80. איוניר עשוי לסגור מעגל עם מועדון נעוריו ולקבל את שרביט האימון במקומו של ניר לוין שמעמדו מאוד נזיל במועדון.

בהתאחדות לכדורגל הבהירו הבוקר, שאם מוטי איווניר יבקש לעזוב את ההתאחדות הוא יקבל מהם את בירכת הדרך

כפי שאיווניר מועמד ראוי לאימון הקבוצה, גם מאמן מכבי הרצליה, פרדי דוד מוע۞ד  שמוערך  מאוד בעיני מאיר שמיר, שאמור להיות איש הקשר של שניידר, הבעלים המיועד של הקבוצה מקריית שלום.

בצל הרכישה שנרקמת לה, שחקנה הצרפתי היהודי של מכבי, רודי חדד, התבקש להשלים תוך שבועיים וחצי את תהליך העליהȠלישראל. המטרה היא שחדד יהפוך לישראלי ויפנה מקום לרכש זר. במידה וחדד לא ישלים את ההליך הוא ישוחרר. 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק