מאנה רוצה להיות שותף

בצל המחלוקת עם לוני הרציקוביץ', רוני מאנה פנה לבעלים המיועדים אלכסנדר שניידר וביקש ממנו להיות צלע שלישית במכבי ת"א לצידו ולצד מאיר שמיר

יום רביעי 12 דצמבר 2007
אשר גולדברג

רוני מאנה אינו מוכן לרדת מהכותרות, איש העסקים שהשקיע כבר מיליוני שקלים במכבי ת"א, העביר לאחר חצות הצעה למיליארדר הקנדי אלכסנדר שניידר. 

בהצעה שהועברה לשניידר דרך אנשי קשר שונים טען מאנה, כי הוא יהיה מוכן להעביר את הכספים שלוני הרציקוביץ' אמור להחזיר לו, היישר אל הקבוצה תמורת שותפות במכבי ת"א. כרגע מדבר מאנה על שותפות ובעלות של עד כ-10% מהקבוצה, גורמים מטעמו טענו כי הוא אף מוכן לסגור את העיסקה תוך מספר שעות. 
נכון להלילה, נודע כי הרוכש אלכסנדר שניידר, אינו מעוניין להכניס למכבי ת"א שום גורם ישראלי פרט למאיר שמיר ולכן נותר רק לראות כיצד יגיב להצעתו של מאנה.

שעות קודם לכן, פוצצה פגישת פדרמן מאנה

הפגישה שנערכה  בۙן דיוויד פדרמן לפרקליטיו של רוני מאנה הסתיימה בטונים צורמים. פדרמן נפגש עם פרקליטיו של מאנה בהסכמתו של לוני הרציקוביץ', זאת במטרה להביא לסיום העימות בין הצדדים. 

הדרישה של מאנה לקבל לידיו את הסכום שהשקיע בקבוצה ועומד על 19.5 מיליון שקלים̠נענתה בשלילה על ידי הרציקוביץ', שמוכן להעביר רק ארבעה עשר מיליון. שני הצדדים עזבו ברגשות מעורבים את המתווך פדרמן, שאמר ל-TELESPORT: "לקחנו פסק זמן לעשות חושבים. נראה אם נתקדם מחר, או אולי בסוף השבוע". 

̍ הדיווחים על חוסר ההסכמה בין הצדדים הובאו לידיעתם של אלכסנדר שניידר ומאיר שמיר, שממתינים להמשך המשא ומתן בין הצדדים שייערך ללא הרציקוביץ', השוהה כעת בניגריה לצורך עסקיו הפרטיים. 

האיש שהביא את שניידר לישראל, אביב בושינסקי
קודם לכן אמר מאנה: "אני מתכוון לערוך משחק פרידה גדול של מכבי תל אביב נגד קבוצה מאירופה לכבודו של לוני הרציקוביץ'". 

נציגו של מאנה, עורך דין אופיר נאור ציין: "יש מחלוקת ואנחנו צריכים כמה ימים לחשוב. אין ספק שהעובדה שפדרמן מעורב מקלה עלינו וגורמת לנו לרצות להגיע לפשרה, אבל אין סיבה הגәונית שרוני מאנה יצטרך להקנס על מצבה של הקבוצה היום. עלו מספר הצעות בפגישה כיצד לפתור את הבעיה. רוני רוצה את כל הכסף שדאג שיהיה במכבי, כולל הסכום של החסויות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק