אלי כהן: לא הופענו למשחק

בעקבות התבוסה הקשה באנגליה שאלנו כמה אנשי מקצוע את דעתם על משחק הנבחרת. שייע פייגנבוים: יום שחור לנבחרת גברי לוי: חבל שהיו אשליות. דוד אמסלם: הקמפיין לא אבוד. אלון מזרחי: לא הבנתי את ההרכב.

שבת 08 ספטמבר 2007
שלמה חסיד, אסף שקד
בעקבות התבוסה הקשה של ישראל לאנגליה שאלנו כמה אנשי מקצוע את דעתם על שהתרחש הערב בוומבלי.

חלוץ העבר, אלון מזרחי: "זה היה משחק חלש מאוד של כל השחקנים. קשטן עלה בלי חלוץ וזה הרכב שלא ברור לי. הוא יכול  היה להשתמש בבלילי, אבל הוא לא מצא פיתרון להיעדרות של קולאוטי בוומבלי. חבל שזו התוצאה במשחק כל כך חשוב".

שייע פייגנבוים: "יום שחור לכדורגל שלנו. פשוט לא הופענו למשחק. אפשרנו לאנגליה לכבוש שלושה שערים. חבל שהגענו לכזה יום. היום זה היה פשוט יום שחור".

 המאמן אלי כהן: "משחק לא טוב של הנבחרת שלנו. שום דבר לא דפק.  אפשר היה לעשות יותר. השחקנים קיבלו פיק ברכיים בגלל וומבלי. פשוט לא הגענו למשחק וזה חבל מאוד כי יש לנו מה לתת,  רק שהיום ברגע האמת זה לא בא לידי ביטוי. אני לא חושב שהאשמה היא בדרור קשטן".

יו"ר ההתאחדות לשעבר, גברי לוי:  "לצערי אלו ההבדלים בין ישראל לאנגליה. אני לא יודע למי היו אשליות לפני המשחק, אבל אלו יחסי הכוחות. אנגליה עדיפה עלינו בכל מצב ובכל הרכב, במיוחד בחוץ וכשהיא חייבת לנצח. כדאי שנדע את מקומנו. תיקו בחוץ יכול היה להיות הישג מצוין. אבל כולנו ראינו כמה היינו רחוקים ממנו. אולי בקמפיין הבא נצליח יותר".

ליאור אסולין: "חבל מאוד ומאכזב מאוד. ציפינו ליותר. אנחנו שווים יותר. היה משחק לא טוב והתוצאה מספרת את הכל".

שאול איזנברג: "אני לא חושב שדרור קשטן אשם בתוצאה. היו כל מיני גורמים שהביאו לתוצאה הזו. אפשר היה לעשות יותר, אבל כל עוד הקמפיין לא התסיים אי אפשר לומר שהכל נגמר".

מגן בית"ר ירושלים,  דוד אמסלם: "המשחק מול אנגליה מראש לא היה קל, אבל אני בטוח שהנבחרת הייתה יכולה לשחק הרבה יותר טוב. ראו כבר מתחילת המשחק את הלחץ של אנגליה ולמרות ניסיון שלנו להיכנס למשחק זה לא הלך. אני חייב לציין את יואב זיו שהציג יכולת טובה מאוד לדעתי וגם השער שהוא הציל בסיום המשחק הראה את זה. הנבחרת צריכה להרים עכשיו את הראש ולהגיע מוכנה ולא חבולה למשחק הבא בקרואטיה"

איציק קורנפיין מנכ"ל בית"ר ירושלים אמר: "בהחלט הפסד מאכזב לנבחרת, הייתה הרגשה שמשהו אחר יהיה הפעם ואני בטוח שביום יותר טוב של הנבחרת היינו מוציאים תוצאה הרבה יותר טובה. למרות ההפסד לאחת הנבחרות החזקות באירופה, אני לא חושב שהקמפיין של הנבחרת הסתיים, ישנם עוד מספר משחקים בהם השחקנים יכולים לתקן את ההפסד היום. מה שחשוב עכשיו הוא שהנבחרת תחזור עם מוראל גבוהה לארץ ולא להיכנס למערבולת ולביקורות שימתינו לשחקנים עם חזרתם לארץ. אנגליה הייתה היום גדולה על נבחרת ישראל וזאת עובדה, אני מקווה שבמשחק הבא בקרואטיה הנבחרת תשיג תוצאה טובה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק