השופט לא קילל את בניון

בלעדי: למרות הטענות של דרור קשטן כאילו שופט המשחק בין אנגליה לישראל תקף את יוסי בניון, סיפר אחד השחקנים ל-TELESPORT: השופט אמר ליוסי: "קום כבר, אתה לא פצוע. מספיק עם ההצגות". בניון תקף את ברקוביץ'

יום ראשון 09 ספטמבר 2007
אשר גולדברג, שליח TELESPORT ללונדון
הפסדה של נבחרת ישראל בוומבלי לנבחרת אנגליה 3:0 פתח הרבה פיות במשפחת הכדורגל הישראלי, כשרבים העבירו ביקורת על נבחרת ישראל, המאמן דרור קשטן ורוב שחקניו.

כזכור, בסיום המשק אתמול טען דרור קשטן כי שופט המשחק פיטר וינק אמר ליוסי בניון דברים פוגעים במיוחד. קשטן אמר: שופט כזה בינלאומי לא יכול לומר דברים כה חמורים לקפטן שלנו ויותר מזה לא ארחיב".

אלא שבדיקה שערך TELESPORT מגלה תמונה שונה לחלוטין. אחד השחקנים סיפר ש"יוסי נשכב על הדשא וטען לפציעה. השופט ניגש אליו וצעק עליו לקום. הוא אמר לו: 'מספיק כבר עם ההצגה'. יוסי אמר לשופט כי הוא באמת פצוע והשופט אמר לו: 'אני זוכר אותך עוד מהולנד. קדימה תקום' נב שבטוח הוא שהשופט לא קילל את בניון".

מתברר שהשופט ההולנדי שפט את בניון באחד ממשחקי הידידות של ליברפול לפני פתיחת העונה. אז בניון נפל על כר הדשא ובין השניים התפתח עימות דומה.

יש לציין כי אמנם לא מדובר בעניין שבשגרה כששופט מתעמת כך עם שחקן, אולם לא מדובר באירוע חריג שמחייב את התעברות אופ"א ובוודאי שלא מדובר בקללה או אמירה גזענית, כפי שניתן היה להבין אתמול.

אחד שלא חסך אתמול במילים היה אייל ברקוביץ', הקוסם  דיבר כנגד הקפטן יוסי בניון ואמר שהוא לא מצליח בנבחרת ואין לו שם הישגים ראויים בה.  בניון' ששמע את הדברים הערב בלונדון לא נשאר חייב ואמר כי איל צריך להתעסק רק בעצמו ולהפסיק להשוות בין הקריירה שלי לקריירה שלו שיביט מה ההישגים שלי כשחקן מול אלו שלו ושלא יתחיל איתי.

שחקנים נוספים בנבחרת הלאומית יצאו בביקורת נוקבת כנגד מאמנים, שחקני עבר ופרשנים שביקרו את משחקה של הנבחרת  וטענו כי המון אנשים יצאו הערב מהחורים, הם כינו אותם "אנשים מתוסכלים" שמנצלים מעידה של נבחרת בכדי להווציא את תסכולם לאור.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק