2

קטש כבר מחפש מחליפים

מכבי ת"א יצאה לצרפת בצל הבעיות הקשות. קאמינג, פייזר וביינום עשויים לעזוב. המאמן בודק מועמדים לעמדה מספۨ שלוש. הפסד ללה מאן הצרפתית עלול לגרור קנסות. לימונד: יהיה קשה מול מכבי

יום רביעי 12 דצמבר 2007
שלמה חסיד

קבוצת הכדורסל של מכבי ת"א יצאה הבוקר לצרפת שם תתמודד מחר מול לה מאן הצרפתית. המשחק הפך̦nbsp; לקריטי עבור העונה של הצהובים גם במסגרת האירופית וגם לקראת המשך משחקיה בליגה המקומית, בעקבות שני הפסדי הליגה האחרונים. 

בקבוצה מדברים בימים האחרונים על כך כי ייתכנו שינוים נרחבים בסגל בחודש הקרוב, כששלושת המועמדים לעזוב את הקבוצה של̠עודד קטש במהפכה הקרובה הם: וונטיגו קאמינגס, וויל ביינום ומרכוס פייזר שאינם מרשימים במתחילת העונה. 

קטש מעוניין לצרף לקבוצה שחקן בעמדה מספר 3 כשנכון להבוקר המאמן עדיין בודק מספר אופציות לעמדה אותה סימן קטש כבעייתית בקבוצתו.
&nbųp;
גורם בכיר במכבי סיפר הבוקר ל-TELESPORT רגע לפני העלייה למטוס כי הפסד בצרפת שיכלול עוד תצוגת נפל כמו אלו מול בני השרון והפועל חולון לא יתקבל. לדבריו: "לא ניתן לביזיון נוסח השניים האחרונים לקרות. השחקנים צריכים להבין כי לӓברים הללו יש מחיר. לא יכול להיות שאחת הקבוצות העשירות באירופה תראה ככה".

נראה כי גם המאמן עודד קטש, שחשב על אפשרות פרישה מתפקידו בשבוע האחרון, עלול להסיק מסקנות אישיות במידה והקבוצה תשוב ארצה לאחר הפסד. בסביבת הקבוצה ניכרת התחושה כיȠהפסד ללה מאן החלשה ינפץ סופית את הגיבוי אותו מקבל המאמן.

וונטיגו קאמינגס שהגיע רק בקיץ לקבוצה ונמצא בין השלושה שעלולים להיות מוחלפים כבר בפגרה הקרובה אמר הבוקר עם צאת הקבוצה: " אני מרוצה במכבי, לא שמעתי על האפשרות שאני יוחלף, זה קור۔ שפותחים את העונה לא טוב, אבל מכאן אנו רק יכולים להשתפר ולהצליח".

מי שישמור על קאמינגס מחר הוא לא אחר מהרכז רביב לימונד שמשחק בלה מאן.  הישראלי אשר מחובר למה שקורה סביב מכבי ת"א יודע כי אין להסיק מההפסדים האחרונים של הקבוצה בליגה לגבי המשחק מחר:  "צפוי לנו משחק קשה ביותר, אנו יודעים שניצחון על מכבי יהווה תוצאה נפלאה עבורנו. ברור שאנו שואפים לנצח אותה אך לא שוכחים שיש לה שחקנים טובים".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק