מכבי תארח את כפס עם קהל

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל המתיק את עונשה של מכבי תל אביב קבע כי הקהל הצהוב יוכל להיכנס למשחקה של הקבוצה מול כפר סבא. אתר אוהדי מכבי פרסם איחולים לשנה החדשה צוות הניהולי של המועדון.

יום ראשון 09 ספטמבר 2007

הקהל של מכבי תל אביב יורשה להכנס למשחקה של מכבי תל אביב מול הפועל כפר סבא באצטדיון בלומפילד בסוף השבוע הקרוב. זאת לאחר שבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל המתיק את עונש המשחק ללא קהל שנגזר על הקבוצה והמיר אותו בעונש על תנאי.  

העונש המקורי נגזר על מכבי תל אביב לאחר שאוהד השליך כוס תה רותח לעברו של שוער מ.ס. אשדוד סמי אג'י במשחק פתיחת העונה בבלומפילד (1:1).

את המועדון ייצגו בבית הדין מנכל"ית המועדון תמי פרידמן, מנהל הקבוצה אבנר טויטו והיועץ המשפטי, עו"ד יוחאי הורוביץ. נציגי מכבי טענו בדיון  כי הקהל הרב ייפגע שלא בצדק כתוצאה ממעשה של אדם בודד וכי הקבוצה נוקטת אמצעים רבים על מנת למנוע תופעות מסוג זה. .


"שמישהו יבוא ויקח את המושכות"

אתר אוהדי מכבי תל אביב פרסם הבוקר צרור איחולים לשנה החדשה לקברניטי קבוצת הכדורגל של המועדון. להלן עיקרי הדברים: 

לוני הרציקוביץ': מה עוד אפשר להגיד על האיש הזה שטרם נאמר? מה שאני מאחל לו, לא ממש כדאי לרשום פה. ובכל זאת? לאחל ללוני לצאת מהעקשנות שלו זה לא ממש ריאלי אחרי כל כך הרבה זמן שאנחנו מכירים אותו. לאחל לו להשתנות? לא רואה את זה קורה.

כבר 11 שנים שהוא מדרדר אותנו למטה והתהליך הזה כנראה לא יפסק עד שמישהו חכם, אמיד ומעל לכל, צהוב בנשמה, יבוא ויקח ממנו את המושכות. אז כאן מגיע האיחול שלי ללוני לכבוד השנה החדשה - שמישהו יקנה ממך את מכבי כבר!
אה כן... גם יום כיפור בפתח. אתה מוזמן לבקש סליחה מכל אוהדי מכבי.

רוני מאנה:  מאנה הוכיח שהוא לא בדיוק המנהל האולטימטיבי. מאז שהגיע למכבי, הקבוצה נמצאת בכותרות בלי הפסקה, וממש לא בגלל דברים חיוביים.
האיש מקשקש בתקשורת ללא הרף, ולמרות שהיה אמור להשלים את עסקת הרכישה כבר לפני כמה חודשים, עדיין לא עשה זאת בגלל מחסור בכסף. עם לוני ברור שהוא לא מסתדר, ונראה שבקרוב העניינים יחתכו לכאן או לכאן.

האיחול העיקרי  אליו הוא: או שתקנה או שתלך. בלי איומים כל שני וחמישי שאתה הולך, ובלי סיפורי מעשיות שאתה משלים את הרכישה או-טו-טו.
לכבוד השנה החדשה - תקבל החלטה. 

ללא ספק העוגן שאנחנו נשענים עליו. לאורך שנותיו במועדון אבי היה האיש שלנו בעיקר במגרש עצמו. אבל מתחילת הקיץ הנוכחי, הבחור פשוט מחזיק את מכבי בכל הכוח שלא תטבע. אם לא הוא, המערכת הזאת כבר מזמן הייתה מתפרקת לחלוטין.

אבי נימני: למרות שנדמה שלאבי יש הכל, עדיין יש מה לאחל לו לשנה החדשה:
1. שיצליח לייצב את המערכת הזאת ושיוביל אותה להישגים עם כל בעלים שלא יהיה. ברור שהיום אבי הוא האיש החזק במועדון, ועם התנאים הנכונים (כסף, ושקט תעשייתי - שני דברים שאין במכבי) אין ספק שאבי יצליח להצעיד את הקבוצה לגדולות.

2. שלא יקרוס תחת העמוס. אבי של השנה עושה הכל במכבי. מלהחתים שחקנים, דרך צוות מקצועי, יחד עם שיחות מול הקהל ועד להבקיע גולים על המגרש. הלחץ עליו הוא עצום, ואפשר לאחל לו רק שיעמוד בזה.

3. שיעבור את אלון מזרחי בטבלת מלך השערים. אין שחקן ישראלי שיותר ראוי מנמני להיות מלך השערים של הליגה בכל הזמנים. הוא כנראה שחקן הליגה הכי טוב שהיה פה, ובטח ובטח שהכי אהוד. רק עוד 12 שערים נשארו לו, ובקצב הכיבושים שלו עד כה העונה, אפשר בהחלט להאמין שהוא יעשה את זה. (טפו טפו טפו!)


 
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק