דוידוביץ' השוער מס' 1

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, פירגן הערב לשוער שלו, לאחר העלייה לגמר גביע הטוטו מול סכנין. דוידוביץ': "אני עדיין בטוח שהגול שקיבלתי היה לא חוקי"

יום רביעי 12 דצמבר 2007
מכבי חיפה גברה על בית"ר ירושלים, לאחר קרב פנדלים מותח, ועלתה לגמר גביע הטוטו מול סכנין. לאחר המשחק שכחו כולם את פאשלת הענק של ניר דוידוביץ' שסידר לגל אלברמן שער חלומי.

המאמן רוני לוי פירגן: "דוידוביץ' הוא השוער מספר 1 בארץ, ואני שמח שהוא משחק אצלי. שני השערים שספגנו היום היו אחד מפנדל והשני גול ממש מוזר, אנחנו משחקים בהרכב מאוד צעיר ושאפתני והצגנו רצון גדול"̻.

"הפער בטבלת ליגת העל מאד גדול, וכדי לצמצם אותו אנחנו צריכים להפגין יכולת טובה לאורך זמן וצבירת נקודות לאורך זמן".


שוער מכבי חיפה, ניר דוידוביץ': "אני שמח שניצחנו, אני והשחקנים עשߙנו את העבודה. לגבי הגול שקיבלתי, אני עדיין בטוח שזה היה גול לא חוקי. שופטים בד"כ שורקים על דבר כזה בגלל הפרעה לשוער". 

"אני שמח בשביל הקהל שלנו, ובשביל יענקל'ה שיקבל קצת כסף. סוף סוף לא יגידו שאנחנו תמיד מפסידים בפנדלים. אנחנו צריכים למנף את הניצחון הזה לליגה ולהשתפר ממשחק למשחק".


מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום: "התוצאה בהחלט מאכזבת אותנו. היינו ראויים לניצחון, אבל פנדלים זה כמו הטלת מטבע והפעם זה היה בעוכרינו. עצם העובדה ששיחקנו ב-10 שחקנים במשך 100 דקות די הפריע, אבל בסופו של דבר מה שהכריע את המשחק זה הפנדלים, וזה יכול היה להיות לפה או לשם. עכשיו אנחנו עם הראש ליום ראשון והפועל".


מיכאל זנדברג: "אנחנו בהחלט מאוכזבים. החמצנוȠהזדמנות מצוינת להעפיל לגמר. נותר לנו כעת להתרכז בשני התארים האחרים. פגשנו יריבה מאוד קשה. עשינו הכל, אבל לא תמיד זה הולך. השיטה של הפנדלים זה אכזרי, אבל אין מה לעשות. אי אפשר לנצח תמיד ,זהו טיבם של משחקי גביע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק