הענק הסיני

יאו מינג עם משחק ענק עצר את דטרויט ,טורנטו עצרה ענק אחר , גרמני ,הסלטיק הביסה את סקרמנטו בבית והניקס ? הניקס#חזרה לסורה והפסידה בבית לסיאטל .

יום חמישי 13 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
כל מחזור בליגה הטובה בעולם מספק תצוגות שמותירות את הצופים פעורי פה . האמת ? בוסטון ממשיכה להדהים בכל פעם מחדש .הקבוצה הכי סקסית באן בי איי הולכת השנה על התואר בכל בכוח. מעניין מה יהיה במפגש שלה מול סן אנטוניו . עד אז ,היא ממשיכה לדרוס כל מה שעומד בדרכה ..

דאלאס - טורונטו   92:76

המבריקס הגיעו אל המגרש הביתי של אחת הקבוצות הכימחוברות בנבא .טורנטו פתחה מצויין את המשחק והתחברה על הפרקט בדרך לניצחון.דאלאס עוד ניסתה לרדוף אחרי הרפטורס אבל לא ממש הצליחה.
כבר בתחילת המשחק פתחה טורנו פער שהלך וגדל לכדי 18 נק' במחצית . אחד המפתחות לניצחון במשחק היה נטרולו של הגרמני הענק של המבריקס ,נוביצקי. המשימה הזו הושלמה כהסנטר קלע רק 13 נק' ולא הצליח לשחרר את ה۔התקפה התקועה של המבריקס.
מי שכן בלט הואג'ייסון טרי שקלע 21 נק' ,הוריד 2 ריבאונדים ומסר שני אסיסטים.
מנגד טורנטו,אשר מחלקת באופן מסורתי את הסקור שלה בין כמה שחקנים המשיכה במסורת כהקלעים הבולטים היו:כריס הומפרייס שקלע 16 נק' ,כריס בוש שקלע 17 נק' ,וג'וש קלדרון שקלע 12 נק'.תוסיפו לחבורה הזו את ראשו נסטרוביץ' שהוסיף 10 נק' ותבינו למה הקבוצה מציגה משחק קבוצתי שוטף ומהנה לעין. אנתוני פארקר הוסיף 6 נק' כששיחק 26 דקות .מייסאו באסטון לא שיחק הלילה.

אינדיאנה - שיקېגו    102 : 117  

שיקאגו היא קבוצת בית טובה השנה .אלא, שכאשר הקבוצה יוצא למשחקי חוץ היא לא במיטבה.
למרות משחק צמוד ומרתק הבולס לא הצליחו לנצח את המשחק במגרשה הביתי של אינדיאנה.

איߠדיאנה הציגה משחק יעיל והצליחה לנטרל את ההתקפה של שיקאגו .כשהיא מציגה את ג'מאל טינסלי שקלע 18 נק' הוריד שלושה ריבאונדים מסר שמונה אסיסטים חטף שלושה כדורים וחסם פעם אחת . למרות נסיונותיו של בן וואלס לעצור אותו הוא לא ממש הצליח .
בשיקאגו בלטן ג'ו סמית'̠שקלע 16 נק' ,הוריד חמישה ריבאונדים ,מסר שלושה אסיסטים וחטף שני כדורים. יחד עמו שמר את הבולס בתמונת המשחק עד לשלביו המכריעים כם בן גורדון שקלע 18 נק' ,שלא הספיקו כאמור לניצחון מול הפייסרס.

ניו יורק - סיאטל   &n͢sp;110 :117 

כשהניקס החלו לנצח בשבועות האחרונים התחלנו לחשוב שמשהו לא נורמלי מתרחש.מהר מאוד הניקס הרגיעו את כולם וחזרו לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב:להפסיד .הפעם הם עשו זאת במגרשם הביתי לעיני הקהל שלהם .השבוע פורסם בכלי ה۪קשורת בארה"ב כי הניקס היא הקבוצה הכי רווחית באן.בי.איי .כנראה שלא תמיד חייב לנצח  על מנת להצליח .

הניקס פתחו את המשחק בקצב סביר והמשחק היה צמוד עד לסופו אבל לניקס היה חסר סנט לדולר.במאני טיים הכדור לא נכנס והסיאטל סופר סוניק לקחו את המשחק . האיש של סיטאל הלילה היה קווין דורנט שקלע 30נק' הוריד חמישה ריבאונדים מסר ארבעה אסיסטים וחטף שני כדורים. בניו יורק בלט ראנדולף שקלע 27 נק',הוריד 16 ריבאונדים וחילק ארבעה אסיסטים . 
המאמן של סיאטל התלונן על כך שהשחקנים שלו הגיעו למלון בניӕ יורק בשעה ארבע והם היו עייפים.כמו שהם נראו על המגרש היתה להם המון אנרגיה.


בוסטון - סקרמנטו  90 : 78 

הסלטיק הם הקבוצה הכי לוהטת כרגע באן.בי.אי .הקבוצה המצויינת שמציגה את המשולש הקטלני בהתקפה: גרנט,פירס ואלן נותנת הצגה שבוע אחר שבוע .הקורבן הערב היתה סקרמנטו שהיא קבוצה סימפטית אך לא ממש שווה בכוחה או בכישרון של שחקניה לרמה שמציגה בוסטון השנה .
כשכל שלושת הסטרים קולעים ביחד יותר מחצי מהסקור של הקבוצה אפשר לכנות אותם מכונה משומנӪ ואפילו הרסנית .בוסטון הציגה שוב את המשולש הקטלני שלה כשפירס מוביל את הקלעים עם 26 נק'.הילד הזה מוכיח שבוע אחר שבוע שהוא אחד הכשרונות הגדולים שהצמיחה הליגה הזו .הילד הוריד גםשישה ריבאונדים ,מסר ארבע אסיסטים חטף שני כדורים וחסם פעם אחת .גרנט הוסיף 11 ߠק' אלן קלע 15 וגלן דייויס הצטרף לחגיגה עם 16 נק'.אלא שהשנה בוסטון מציגה אף משחק הגנה משובח ויעיל והמשחק הזזה היא שמרה את סקרמנטו על 78 נק' ,שזה סקור שמתאים יותר ליורוליג מאשר לאן.בי.איי.
בסקרמנטו בלטו בראנד מילר שקלע 14 נק' ורון ארטסט עם 16 נק'Ġאך זה כל מה שהיה לקינגס למכור. הלילה, במגרשה הביתי של בוסטון, זה ממש לא הספיק .
 
דטרויט - יוסטון  80:77

איזו דרמה התחוללה הלילה ביוסטון  .כשנותרו 0.8 שניות לסיום, בפיגור של 3 נ

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק