בניון מודה: תמו הסיכויים

הקשר התראיין ל"סאן" הלונדוני וסיפר כי לישראל אזלו הסיכויים להגיע ליורו לעומת אנגליה: לא שיחקנו טוב והיה לחץ על השחקנים הצעירים. אנגליה שיחקה עם יותר תשוקה

יום שני 10 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד

לנו הוא התקשה להגיד את זה מול המצלמות, אך מול הצהובון הגדול באנגליה, ה"סאן" הוא לא התבלבל כשהודה: "החלום הישראלי תם", כשהתייחס לסיכויים של ישראל לעלות ליורו.

הקשר התראיין לסאן לאחר התבוסה 3:0 לאנגליה במוצאי שבת ואמר כי הוא מעריך שההתלהבות שהוא ראה בקרב שחקני אנגליה תאפשר להם לזכות בכרטיס ליורו בקיץ הבא.

בנושא הזה הוא אמר: "אנגליה שיחקה טוב יותר והגיע להם לנצח, אין בכך כל ספק. לא שיחקנו טוב, היה קצת לחץ על השחקנים הצעירים ולא יצרנו אפילו מצב הבקעה אחד במהלך המשחק. זה היה קשה לנו. אנגליה שיחקה עם יותר תשוקה ויותר אגרסיביות, מהר יותר מאשר הם שיחקו ב-0:0 בישראל".

בניון המשיך להחמיא לשחקנים האנגלים: "כל השחקנים היו טובים: שון רייט-פיליפס, סטיבן ג'רארד, ג'ו קול. השער של מייקל אואן היה עם סיום מצוין ואמיל הסקי נתן להם הרבה כוח".

על הנבחרת הוסיף: "הפסדנו כי לא שיחקנו טוב. אני מאמין שאנגליה תהיה ביורו 2008. זה לא משנה אם הם יסיימו את הבית במקום הראשון או השני, הם יהיו שם ואני מאחל להם את המיטב".

ג'רארד מפרגן לאמיל הסקי

סטיבן ג'רארד מפרגן לכוכב החוזר של נבחרת אנגליה, אמיל הסקי לקראת ההתמודדות מול רוסיה במוקדמות היורו ביום רביעי הקרוב בוומבלי.

כידוע, הסקי שב לסגל הנבחרת לאחר שהתעוררה מצוקת חלוצים למאמן סטיב מקלארן. החלוץ חזר לשחק אחרי היעדרות של למעלה משלוש שנים והיה אחד המצטיינים בניצחון על הנבחרת של קשטן בשבת (0:3).

"הייתי מאוד מרוצה מכך שבזמן שקראוץ' היה מורחק המנג'ר החזיר את אמיל", החמיא ג'רארד להסקי. "אני מכיר אותו מכל הכיוונים ואני יכול לומר שהוא השחקן. אתה מעריך אותו ואת התרומה שלו כשאתה איתו על המגרש. הוא עושה הרבה עבודה קשה שלעתים לא שמים אליה לב. הוא גרם לישראל הרבה בעיות בשבת".

ג'רארד מאמין שמייקל אואן נחוש לכבוש מול הרוסים כפי שעשה מול ישראל וההבקיע מולה את השער ה-38 שלו במדים הלאומיים. "מייקל יהיה מרוצה שהוא מקבל את ההזדמנויות אך מאוכזב שהוא לא הבקיע יותר משער אחד. זו תכונה טובה לקראת המשחק ביום רביעי מכיוון שכך הוא יהיה נחוש יותר להבקיע שוב. מייקל הוא סקורר מצוין ואני מקווה שהוא יכול לעשות אותו הדבר מול הרוסים".

על המשחק הקשה מול היריבה שניצחה גם היא 0:3 בשבת את מקדוניה, אמר ג'רארד: "היינו חיוביים לגבי ההופעה שלנו אבל הדבר החשוב הוא לא להיגרר. אנחנו מבינים שהמשחק מול רוסיה הולך להיות מבחן קשה יותר, כך שאנחנו צריכים לשכוח כעת את המשחק מול ישראל. מה שכן, אנחנו יכולים לקחת את הדברים החיוביים ולהרחיב אותם בתקווה לקבל את אותן תוצאות".

צילומים: רויטרס

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק