אתלטיקו מחזרת אחרי ריינה

הקבוצה הספרדית מנסה להחזיר את שוער ליברפול לספרד למרות שהוא חתום על חוזה באנגליה עד 2012. האדומים הצהירו כבר בעבר כי ישחררו אותו רק תמורת סכום גבוה

יום שני 10 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד

אתלטיקו מדריד מחזרת במרץ אחרי חוזה ריינה, שוערה של ליברפול בתקווה כי הוא יביא מענה לבעיות עם השוער ועשויה להגיש הצעה בקיץ הבא, זאת על-פי דיווחים בספרד.

שוער בארסה לשעבר עשוי לחזור לספרד, זאת למרות שרק לא מזמן הוא חתם על חוזה חדש שאמור היה להשאירו באנפילד עד 2012. אגב, אביו של ריינה, מיגואל שיחק באתלטיקו במשך שבע שנים במהלך שנות ה-70.

הצורך של אתלטיקו בריינה נובע בין השאר מהחזרה הלא טובה של לאו פרנקו, השוער הראשון של הקבוצה מפציעה ממנה סובל מ-2004. במהלך חלון ההעברות הנוכחי אתלטיקו הביאה את כריסטיאן אביאטי בהשאלה ממילאן למשך שנה, אך עדיין במדריד מחפשים פתרון ארוך-טווח.

ריינה הרשים מאוד במשך שהותו בליברפול והאדומים כבר הצהירו בעבר שישחררו אותו תמורת סכום שיעלה בהרבה מערכו כיום. באתלטיקו מאמינים שיצליחו להחזיר את השוער לספרד בניסיון להמשיך את דרך אביו.

אגב, ליברפול העבירה את ריינה מויאריאל תמורת 8.7 מיליון יורו ב-2005, זאת שנה בלבד אחרי שחתם על חוזה בצוללת הצהובה. השוער החל את הקריירה שלו בבארסה ועלה מברצלונה ב' (הקבוצה השנייה של המועדון) בשנת 2000. בקבוצה הראשונה הוא ערך 30 הופעות לפני שעבר למשך שנתיים לויאריאל.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק