מאנה החרים טקס בק. שלום

רוני מאנה ביטל היום את הפגישה עם חשב מכבי תל אביב. לא הגיע לטקס הרמת הכוסית לראש השנה בקרית שלום, המריא לאילת. אולי תתקיים פגישה מחר. מאנה: עד שהנושא לא יסגר, אין לי מה להגיע לאירועים

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

רוני מאנה, החרים הערב את הזמנת מכבי תל אביב ולא הגיע לטקס הרמת הכוסית לכבוד ראש השנה בהזמנת מכבי תל אביב. טקס הנערך במתקן האימונים בקרית שלום.

מאנה, גם לא הגיע לפגישה המתוכננת עם חשב מכבי תל אביב, בנושא הערבויות הכספיות והכספים שהוא אמור להעביר למכבי תל אביב.

במכבי תל אביב ינסו לארגן מחר (רביעי) פגישה ולהחזיר את רוני מאנה לתל אביב מחופשה אליה המריא הערב מת"א.

רוני מאנה אמר : "עד שהנושא לא יסגר, אין לי מה להגיע לאירועים של מכבי תל אביב. פרצופים רבים במכבי תל אביב נחשפו, אבל אני עדיין רוצה לסדר את העניינים בשקט, כי בקרוב כך אני מאמין הקבוצה תעבור לידיי". 

לוני הרציקוביץ' אמר בטקס: "אני מקווה שתהיה לנו שנה טובה, שנגיע להישגים. נשחק כדורגל טוב. אומרים עלינו שאנחנו שכונה, אבל אני אוהב את השכונה הזו. יש בה הרבה דברים איכותיים".

מאנה ייפגש עם לוני

נכון לעכשיו, רוני מאנה ושותפו, עו"ד יורם יוסיפוב סגרו את הברז הכספי. השניים לא מסכימים להעביר כספים כדי לאשר את החוזה של ניר לוין ולרכישת שחקנים זרים.

הלילה אמורים לוני הרציקוביץ ורעייתו לחזור מרוסיה, שם השתתפו בחתונה של בני משפחתו.

רוני מאנה, השוהה בלונדון אמר ל-telesport: "יש סביבי שפע של אמירות שקריות ממקורבים כביכול. איש מהמפרסמים אינו פונה אלי או אל לוני כדי שיאמרו דברים מדוייקים. אפגש עם לוני עד כניסת החג וימצא פתרון לכאן או לכאן".

"את המהלך בנושא הרכש העברתי ללוני אחרי בדיקת הנאותות, שם כתוב בדיוק כמה כסף צריך להעביר כדי שמכבי ת"א תעבור אליי. יש מו"מ ותאמינו לי שאת ההסכם מלווה עו"ד שאינו בא מהרחוב. בשלב זה אין שום כספים לשום מטרה. אולי בקרוב הדברים ישתנו, מכבי ת"א חשובה ואהובה מאוד"

לוני הרציקוביץ, יגייס כספים לחוזהו של ניר לוין, מכספים שייחסכו מהעברתם של אביב חדד וקובי מוסא לקבוצות אחרות. 

ניר לוין לא יוכל להדריך את הקבוצה מול הפועל כפ"ס ביום שני, אלא אם כן נושא הערבות ייסגר עד יום ראשון בערב. 

צילום: יותם רונן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק