האלופה חזרה להתאמן

בית"ר ירושלים חזרה הצהריים להתאמן, אחרי פגרת הנבחרת. סגל מלא עמד לרשותו של שום מלבד אלברז, ששוהה עם נבחרתו באוסטריה ובואטנג החולה

יום שני 10 ספטמבר 2007
אסף שקד

 לאחר שלושה ימים של חופש, חזרה בית"ר ירושלים היום בצהריים לאימונים מלאים לקראת המשחק ביום שבת בשעה 19:30 מול מכבי הרצליה. לראשונה לאחר שבוע, עמד לרשותו של שום סגל מלא מלבד אלברז שנמצא עם נבחרתו באוסטריה ודרק בואטנג שנעדר בגלל מחלה.

שום אגב בקושי היה פעיל במהלך האימון שאת רובו העביר דרור שמשון שהתרכז בכושר הגופני לאחר הפגרה בת השבוע. שחקני הנבחרת שהשלימו במוצ"ש 90 דקות במדי הנבחרת זכו למעט מנוחה ויואב זיו שסובל ממתיחה קלה אף זכה לטיפולים- אך כבר לקראת המשחק ביום שבת יהיו כל השחקנים כשירים ואם לא יקרה משהו יוצא דופן, יעמוד לרשותו של שום סגל מלא לראשונה העונה כולל בן יוסף שהיה פצוע תקופה ממושכת.

שיחת היום במהלך אימון הצהריים הייתה התוצאה מול נבחרת אנגליה. שחקני הנבחרת התקבלו בברכה על ידי חבריהם ואלו סיפרו להם על התחושה הלא נעימה בעקבות התוצאה. חלק מהשחקנים אף התלוצצו עם עידן טל על ההתבטאויות שלו כנגד הנבחרת האנגלית ואילו יתר שחקני הנבחרת העבירו עם חבריהם חוויות מהמסע ללונדון.

כשעה לפני תחילת האימון הגיעו נציגים של חברת אלדן למתחם בבית וגן והחליפו לשחקנים את המכוניות ממודל 2007 ל-2008.  שחקני הנבחרת שנחתו רק אתמול בערב, התלהבו מהשינוי המרענן ורק לאחר כשעה התפנו השחקנים לאימון עצמו.

מחר בבוקר תקיים הקבוצה את הרמת הכוסית המסורתית כשבניגוד לראש השנה אשתקד אז התקיים האירוע בטיילת בארמון הנציג עם כמות נכבדת של מוזמנים, הפעם החליטו בבית"ר לערוך טקס צנוע בבית וגן כחצי שעה לפני תחילת האימון. הבעלים ארקדי גיאדמק יגיע גם הוא לכבד את המעמד

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק