שלושער לברדה בניצחון גנק

ערב חלומי לחלוץ הישראלי, שכבש שלושה שערים בניצחון קבוצתו 2:5. ערב פחות טוב לבלילי, שנפצע והפסיד עם סיבאספור במשחק העונה מול גלאטסראיי וירד למקום השני בליגה. בלילי: "הכתף כואבת יותר מההפסד"

יום שישי 14 דצמבר 2007
אשר גולדברג
ראשי הפועל תל אביב ישבוȠהערב בביתם ותפסו את הראש כלא מאמינים. החלוץ אליניב ברדה, ששיחק בקבוצה בעונה שעברה, כבש הערב שלושער בניצחון הבית של קבוצתו גנק על זולטה ווארגם בתוצאה 2:5 והדגיש עוד יותר את העובדה שמה שמחפשים כעת בקבוצה, חלוץ שיודע לכבוש שערים, היה להם בעונה שעברה.
השער הראשון של ברדה הגיע בדקה השמינית והעלה את גנק ליתרון 0:1. האורחת הגיבה עם צמד בדקות 34 ו- 45, אבל מכאן ועד לסיום הייתה זו רק גנק והחלוץ הישראלי. 

בדקה ה- 47 השווה ווסן ל 2:2. בדקה ה- 63 החזיר ברדה את היתרון לקבוצתו בߖכות כדור עונשין מאחד עשר מטרים. שלוש דקות אחר כך השלים את השלושער. השער האחרון הגיע מרגלי וראנקן בדקה ה- 75.

בלילי נפצע והפסיד

בניגוד לברדה, פיני בלילי לא נהנה הערב. סיבאספור, עם בלילי בהרכב, איבדה הערב את הӞקום הראשון בליגה הטורקית אחרי שסיימה את משחק העונה מול השנייה בטבלה, גלאטסראיי, בהפסד 0:2.

לקבוצה הביתית גלאטסראיי, לקח 83 דקות עד שכבשה את השער שהכניע את הגנת סיבאספור. שבאני נונדה הבקיע את הראשון ודקה אחר כך אוזבק קבע את תוצאת המשחק. <͢r/>
בלילי נפצע בדקה ה- 13 ונלקח לבית חולים מקומי לצורך בדיקות בכתפו הפגועה.

הניצחון העלה את גלאטסראיי למקום הראשון בטבלת הליגה הטורקית עם 35 נקודות אחרי 16 מחזורים, נקודה יותר מסיבאספור.

"הכתף כואבת לי יותר מההפסד&qɵot;, אמר בלילי בסיום המשחק לטלספורט, "כבר בפתיחת המשחק הכתף יצא מהמקום והוחלפתי לצורך טיפולים. האבחנה הראשונה היא קרע ברצועות וייתכן שאני אעדר תקופה ארוכה. צריך עוד מספר ימים כדי לראות מה תגרור הפציעה הזו". 

החלוץ צפוי לנחות ביەם ראשון הקרוב בישראל לטיפולים אצל רופא הפועל תל אביב, ד"ר משה לוינקוף.

תגובות

טלספורט בפייסבוק