הצעירה הערב במולדובה

נבחרת ישראל עד גיל 21 תערוך הערב את משחקה השני במוקדמות יורו 2009 במגרש של שריף טיראספול מול נבחרתה המקבילה של מולדובה. גיא לוי מתכנן מערך התקפי

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
שחקני הנבחרת הצעירה ימשיכו הערב את המסע שלהם אל עבר אליפות אירופה 2009 במשחק חוץ במולדובה (19:00) מול הנבחרת המקומית המקבילה. כמו במשחק הניצחון מול לוקסמבורג (0:3) בשבוע שעבר, המאמן גיא לוי מתכנן להציב על המגרש הרכב התקפי במטרה להביא לניצחון קל.

שחקני הנבחרת וביניהם שחקני ההרכב הראשון שתורגל אמש באימון המסכם, הבטיחו להעניק למאמנם מתנה נאה בדמות ניצחון לקראת ראש השנה. לאחר המשחק הערב יזכו לוי ושחקניו לחופש של כחודש ממשחקי המוקדמות כשרק בחודש הבא יתייצבו למשחק קשה מול הנבחרת החזקה בבית גרמניה. 

בנבחרת ישראל מקווים כי למשחק מול הגרמנים תגיע מאחד משני המקומות הראשונים בטבלת הבית ויוכלו לנסות להתמודד עם הגרמנים על המקום הראשון ממנו עולים לאליפות שתיערך בעוד שנתיים. גם במקרה של הפסד לגרמנים יוכלו שחקני הנבחרת להעפיל לאליפות בשל העובדה שיחד עם תשע זוכות הבתים יעפילו לאליפות חמש הסגניות הטובות ביותר למשחקי הפליאוף.

קפטן הנבחרת אוהד לויטה שצפוי לפתוח הערב אמר הבוקר: "המשימה ברורה, יש לנו אתגר לנצח כאן ולהגיע למקום הראשון בבית עוד הערב". במשחק נוסף שיערך היום בבית הישראלי תארח לוקסמבורג את צפון אירלנד.

הרכב ישראל: לויטה, חדדי, דמארי, מימון, הארוש, כיאל, נאתכו, רואש, בוזגלו, שכטר ועזריאל.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק