לוין ימשיך גם בעונה הבאה

הרציקוביץ' הבטיח ללוין חוזה גם לעונת 2008/2009 במטרה שהוא יבנה סגל שחקנים משלו בעונה הבאה. הערב מצפים במכבי לראות את רוני מאנה מגיע להרמת הכוסית לכבוד ראש השנה. וגם את מי מאשים מאנה?

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
מאמנה החדש של מכבי ת"א ניר לוין, יאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה, ללא קשר לתוצאות העונה הזו. המאמן קיבל את המידע על המשך עבודתו בקבוצה מעבר לעונה הנוכחית מהבעלים לוני הרציקוביץ', לפי כך מסתמן כי המאמן שאין לו דריסת רגל בסגל הקיים לעונה הנוכחית יקבל מהבוס אם זה יישאר אפשרות לבנות קבוצה לפי ראות עיניו לקראת העונה הבאה. 

בנוסף נודע הבוקר ל-TELESPORT כי לוין אמור לקבל שדרוג משמעותי בשכרו  החל מהעונה הבאה, כל זאת בזמן שהמאמן יוריד פרופיל בניהול בית הספר לכדורגל אותו הוא מפעיל ברחובות.

רוני מאנה שכזכור נאסר עליו בזמנו להיכנס למתחם האימונים ולדבר עם שחקני הקבוצה לאחר הפיצוץ בינו לבין לוני הרציקוביץ' הוזמן להרמת הכוסית לכבוד השנה החדשה אותה תערוך הקבוצה הערב. מאנה הבטיח להגיע לאירוע בקריית שלום בין היתר בכדי להיפגש עם הרציקוביץ' ולדון עימו בהמשך דרכו בקבוצה ובדרישותיו לרכישת הבעלות. 

ביממה האחרונה מאנה האשים גורם מרכזי בקבוצה בגרימת נזק מכוון לשני הצדדים בפרשה בעוד בקבוצה עצמה טענו כי מאנה מסתתר מאחורי אמירות סרק שאין להם שמץ של אמת. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק