אנדי רם: ארוע מאוד מרגש

איגוד הטניס קיים ערב מרגש לזיכרו של עמי רם, אביו של אנדי רם. גם מיכאל זנדברג ואיציק קורנפיין באו לתת כבוד. רם הוסיף: "יש לי צמרמורות בכל הגוףֻ"

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד
 איגוד הטניס ערך הערב אירוע מרגש לזיכרו של עמי רן ז"ל, אביו של אנדי רם.

כל הטניסאים הבכירים שלנו הגיעו לחלוק כבוד ונכחו באירוע. שחר פאר, שסיימה טורניר מוצלח מאוד בארה"ב היתה שם, כמו גם יוני ארליך, ציפי אובזילר, נועם אוקון והראל לוי. גם מיכאל זנדברג ואיציק קורנפיין, אנשי הכדורגל של בית"ר ירושלים באו לתת כבוד.

באירוע עצמו נערכו משחקי זוגות בטניס, כאשר מיכאל זנדברג חבר ליוני ארליך ואיציק קורנפיין חבר לאנדי רם.

לאחר מכן הוכיחו רם וארליך שהם יודעים לשחק גם כדורגל.

לצפייה באירוע לחצו PLAY מתחת לתמונה או לחצו  כאן

אנדי רם, נראה נרגש מהארוע היוצא דופן הזה וסיכם בסיומו: "אני עם צמרמורות בכל הגוף, תמיד אמרתי לאבא שלי שהחלום שלי זה לשחק מול קהל גדול. אני מקווה שנוכל לעשות את האירוע הזה כל שנה לזכרו".

שחר פאר, שנחתה הישר מניו יורק אמרה: "אני שמחה מאוד להיות חלק מהארוע הזה. הכרתי את עמי, אבא של אנדי וההורים שלנו הכירו".

שחר גם לא הסתירה את החיבה שלה לקבוצה של זנדברג וקורנפיין כשאמרה: "בתור ילדה הייתי נוסעת עם המשפחה למשחקים של בית"ר. אולי אלך גם בשבת"

ג'נין שטראוס, מנכ"ל המרכז לטניס בישראל אמרה כי: "כל כך מרגש לראות שחקן כל כך גדול זוכה באהבת הקהל והוקרה להישגיו באמצע הקריירה. כל מי שישב הערב באיצטדיון הרגיש כי המרכז לטניס בישראל הינו הבית שלו. המרכז לטניס הוא המקום בו גדלים הטניסאים, הוא מלא אהבה ותמיד יכולים לחזור אליו ואני בטוחה שכל האלופים והאלופות שהיו כאן הערב מדמיינים את הערב בו גם להם יצדיעו באירוע ענק במרכז הטניס בו הם גדלו".

צילומים: אלחנן מלמוד

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק