''מקווה לעשות לכם חג שמח''

קפטן נבחרת ישראל מאיר טפירו יודע כי יהיה קשה הערב מול ספרד אך מאמין כי אפשר לעשות את זה. שרף: אני מאמין בבחורים הללו. ובינתיים בארץ, הפועל י-ם תפתח הערב את אימוניה לקראת העונה הבאה

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
שלמה חסיד

נבחרת ישראל תקיים הערב (22:30) את משחקה האחרון בשלב השני של אליפות אירופה בכדורסל מול המארחת ואלופת העולם ספרד. שחקני הנבחרת ומאמנם צביקה שרף אשר מודעים לכך שרק ניצחון יוכל להעלות אותם לרבע גמר האליפות ומשדרים דריכות ואמונה לקראת המשחק מול אחת היריבות החזקות ביותר בו נתקלה הנבחרת בשנים האחרונות.

הנבחרת תתחיל את המשחק כשהיא כבר יודעת מה עשו יריבותיה על הכרטיס לרבע הגמר קרואטיה ופורטוגל שחייבות להפסיד לרוסיה ויוון בכדי לאפשר לנבחרת אפשרות ולו הקטנה ביותר לעלות לרבע הגמר לאחר ניצחון על הספרדים.

קפטן הנבחרת מאיר טפירו שהוליך במו ידיו את הנבחרת מטורניר ההזדמנות האחרונה ועד למשחק החשוב הערב נשמע אופטימי אך זהיר לקראת הערב: " אנחנו יודעים מול מי אנחנו ניצבים, ניצחנו את הספרדים בעבר כשהם שיחקו בלי גאסול, אך הערב יהיה יותר קשה משום שהוא משחק ובנוסף מדובר במשחק ביתי עבורם". הקפטן הוסיף כי "למרות שבהיכל יהיה יתרון ברור לאוהדי ספרד אני יודע כי בארץ יעקבו אחרינו ואני מקווה  לעשות לאוהדים שלנו חג שמח".

מאמן הנבחרת צביקה שרף נשמע אף הוא אופטימי לקראת הערב: "לא צריך לזלזל בספרדים כמובן אבל אני מאמין בבחורים שלי ויודע כי כמוני גם הם רוצים להמשיך את הקמפיין הזה. אנחנו מוכנים למשחק ונבוא במטרה לעשות את המיטב שלנו ולנצח".

ובינתיים - הפועל ירושלים פותחת הערב את העונה

קצת לפני ששחקני נבחרת ישראל יתמודדו מול ספרד במדריד, יחלו הערב שחקני הפועל ירושלים באופן בלתי רשמי את העונה באימון ראשון במלחה. שחקן החיזוק המדובר הרכז וויל בליילוק התרגש לקראת האימון הערב. "בנינו סגל טוב לקראת העונה הקרובה, אני יודע כי מדובר בקבוצה עם קהל ומסורת ואשתדל לתת  עונה טובה בכדי שאוהדים יאהבו אותנו כי שמעתי עליהם רק דברים טובים". 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק