רם: כבר אמרתי שאני אופטימי

צמד הטניסאים הישראלי מאמין בסיכויים להעפיל לבית העליון בגביע הדייויס. ארליך: מקווה שנעשה את הבלתי יאומן. אוקון: אני אתן את הכל כדי להביא את הניצחון

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד

רגע לפני שנבחרת הדיוויס של ישראל יוצאת אולי למשחק החשוב ביותר שלה בעשור האחרון, נערכה היום (שלישי) מסיבת עיתונאים חגיגית במלון "דניאל" בהרצליה.

המפגש מול צ'ילה ייפתח ביום חמישי בשבוע הבא אז יתקיימו שני משחקי יחידים, יימשך ביום שישי בבוקר, ערב יום הכיפורים וינעל ביום ראשון עם שני משחקי יחידים נוספים. במסיבת העיתונאים נכחו יו"ר האיגוד, אסף חפץ, המנכ"ל, משה חביב, הצוות המקצועי של הנבחרת, רונן מורלי ואייל רן וכן הטניסאים נועם אוקון, אנדי רם, יוני ארליך והראל לוי שאמור לשמש כשחקן מחליף.

הקפטן, אייל רן סיפר: "השחקנים עשו דברים יפים בקיץ ואנחנו ננסה להגיע מוכנים ככל האפשר למשחקים החשובים הללו בניסיון לעלות לבית העליון. צ'ילה מגיעה להתמודדות כפייבוריטית אבל אם השחקנים ייתנו את הכל והקהל ידחוף אותנו, אפשר יהיה לעשות את זה. אנדי רם הוא האדם הכי אופטימי בנבחרת, ואנחנו מנסים ללכת אחריו בקטע הזה".

אנדי רם: "אמרתי כבר מזמן שאני מאמין שאנחנו יכולים להגיע לבית העליון. יש לנו נבחרת טובה, הקהל אמור לתת לנו דחיפה עצומה. זה לא הולך להיות קל, אבל אני אופטימי כי אני יודע שאנחנו נבחרת טובה".

נועם אוקון: "אני חושב שאנחנו מגיעים בכושר טוב, אבל מצפה לנו משחק לא פשוט מול הצ'יליאנים שמגיעים בכושר טוב והם באים עדיפים. מפחיד אותי בשלב הזה שמזכירים את זה שאני 'חיית דיוויס', אבל אני באמת אתן את הכל כדי להביא את הניצחון".

יוני ארליך היה מעט מאופק אך הצטרף לאופטימיות של חבריו וסיפר: "אם אמרו כאן שהולכים על ניצחון, אני גם חושב ככה. אי אפשר להגיד שבזוגות יש לנו נקודה בטוחה, במשחקי זוגות אנחנו תמיד באים פייבורוטים וזה ממריץ את היריבים שלנו. אני מקווה שנוכל לעשות את הבלתי יאומן ולהעפיל ל-16 הגדולות בעולם".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק