ליטא נותרה מושלמת

אליפות אירופה: הליטאים הנחילו לסלובנים את הפסדם הראשון באליפות 61:80 בקרב הבלתי מנוצחות. גרמניה ונוביצקי כבר ברבע הגמר לאחר שגברו על איטליה

יום רביעי 12 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
רגע האמת של אליפות אירופה, משחקי רבע הגמר שמהווים את משחקי הנוקאוט הראשונים באליפות יחל מחר והערב הושלמה תמונתו עם ניצחונות של ליטא על סלובניה, גרמניה על איטליה וצרפת על טורקיה. 

הליטאים שהגיעו למפגש מול הבלתי מנוצחת השנייה עד כה בטורניר סלובניה לא התרשמה מהיריבה שמולה הערב הוליכה בשמונה נקודות כבר לאחר הרבע הראשון, הסתדרה עם חזרה מתונה של הסלובנים למשחק לפני שביצעה בריחה יפה ברבע השלישי שבעצם חיסל את סיכויי הסלובנים לשוב ולהתמודד על הניצחון. 

אחת שלא תהייה ברבע הגמר היא סגנית האלופה איטליה שהודחה הערב לאחר הפסד 58:67 לגרמניה של דירק נוביצקי. שתי הנבחרות ידעו כי מדובר בקרב בו המנצחת עולה והשנייה נותרת מחוץ לאליפות וככזה הפך המשחק לאיטי, מגושם ובכלל לא יפה לצפייה. הגרמנים הצליחו לשבור את האיטלקים רק לאחר ההפסקה ולמרות שהאזורי ניסו לשוב למשחק הם כשלו פעם אחר פעם וסיימו את הטורניר. 

צרפת שלה צפוי קרב קשה מול רוסיה של דיוויד בלאט בשלב הבא השתעשע עם טורקיה במשך כל המשחק בין השתיים וגברה עליה 64:85 כשבוריס שדיאו קולע 19 נקודות. 

משחקי רבע הגמר: ספרד - גרמניה, רוסיה - צרפת, יוון - סלובניה, קרואטיה - ליטא.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק