רומולו צפוי לחזור להרכב

החלוץ הברזילאי שכבש ובישל כמחליף במשחק הליגה מול הפועל ת"א, צפוי לפתוח מול מכבי הרצליה, במקומו של טוטו תמוז. אלבארז ובואטנג חזרו לאימונים מלאים בקבוצה

יום חמישי 13 ספטמבר 2007
אסף שקד

 למרות חופשת החג, ערכה הבוקר בית"ר ירושלים אימון בסגל מלא כהכנה לקראת המשחק ביום שבת מול מכבי הרצליה. האימון שהיה אמור להתקיים בשעות הערב, הוקדם לבוקר וזאת לאחר ששחקני הקבוצה ביקשו להקדים אותו על מנת להיות עם המשפחות בשעות הערב.

 לרשותו של יצחק שום עמד סגל מלא לראשונה לאחר כשבועיים. המגן הצ'יליאני כריסטיאן אלברז שחזר ארצה לאחר צמד המשחקים של נבחרתו, ערך הבוקר אימון מלא והוא צפוי לפתוח בהרכב מול מכבי הרצליה. שחקן נוסף שחזר להתאמן באופן מלא זהו הגנאי דרק בואטנג שהחמיץ את האימונים ביומיים האחרונים בגלל מחלה אך היום חזר לאימונים מלאים וגם הוא יפתח בהרכב מול מכבי הרצליה.

 יצחק שום התמקד היום בעיקר באימוני כושר וטקטיקה וטרם תרגל את ההרכב שצפוי לפתוח במשחק. עם זאת נראה כי המאמן יערוך שינוי בחוד כשטוטו תמוז שפתח בהרכב במשחק הליגה האחרון ירד לספסל ואילו אנטונלי רומולו שכבש את הראשון ובישל את השני מול האדומים- צפוי לחזור להרכב בשפיץ הבית"רי.הבלם תומר בן יוסף שהיה פצוע מאז פתיחת העונה, יכלל בסגל המשחק לראשונה העונה, אך לא צפוי לפתוח בהרכב.

 קשר הקבוצה עידן טל חוגג היום יום הולדת 32 וזכה לצרור ברכות מחבריו לקבוצה במהלך האימון. גם אוהדי הקבוצה התקשרו לטלפון הפרטי של השחקן ואיחלו לו מזל טוב. טל היה נרגש מאוד מהמחווה ואמר: "בשביל דברים כאלה היה שווה להגיע לבית"ר ירושלים. הקבוצה הזאת היא יותר מקבוצה, היא כמו משפחה".

מחר תקיים הקבוצה אימון בוקר בבית וגן, אימון שיהיה האימון המסכם לקראת המשחק ובו יתרגל יצחק שום את ההרכב שצפוי לפתוח.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק