שום לימד את גוטמן לקח

שחקנים בהפועל תל אביב המשיכו למתוח הבוקר ביקורת על מאמנם, זאת על רקע ההפסד לבית"ר ירושלים. החלו ההכנות להמשך המשחקים בגביע אופ"א. אבוקסיס לדין בהתאחדות

יום שני 17 דצמבר 2007
אשר גולדברג
בהפועל תל אביב החלו הבוקר בהכנות לקראת המשחק מול אלבורג הדנית בגביע אופ"א, כשהמשחקים באירופה הם הדבר האחרון שראשי המועדון היו רוצים לראߕת על סדר יומם, זאת למרות שהאפשרות מבחינת הקבוצה להעפיל לשלב הבא עדיין קיימת. 

"גביע אופ"א לא מעניין את המועדון כי צריך לשמור כוחות לליגה. אין לנו היום קבוצה לשתי משימות", הודה הבוקר שחקן בקבוצה אחרי ההפסד אתמול לבית"רȠירושלים, שממשיך לעורר הדים בקבוצה, כששחקנים בהפועל ממשיכים לבקר את מאמנם, אלי גוטמן: "יש יותר מדי דיבורים סביב היכולת שלנו. גוטמן דיבר לפני המשחק על השחקנים המסוכנים בבית"ר כמו רומולו, אלברמן ובן שושן, אבל שום מילה על כריסטיאן אלברז, שעלה לנגוח ېת השער חופשי. אין ספק ששום לימד את גוטמן לקח, כי השער שלהם היה תולדה של תירגולים ואימונים", הודה אחד השחקנים במועדון. 

בהפועל יעשו ניסיון לחזק את הקבוצה בחלון ההעברות הקרוב, כשהתקציב שיוקצה לכך לא יהיה גבוה דיו כדי להביא לבלומפילד שӗקנים ברמה מספיק גבוהה, שיירתמו למשימת ההצלה של הקבוצה. 

יוסי אבוקסיס יועמד השבוע לדין בעקבות הרחקתו במשחק מול בית"ר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק