0

קאפלו: זה חלום שהתגשם

מאמנה החדש של נבחרת אנגליה, הוצג במסיבת עיתונאים ואמר: "זה מצויין עבורי, שהמשחקים הראשונים שלי יהיו לא מכריעים. זהו Ӑתגר עצום לאמן נבחרת כל כך גדולה".

יום שני 17 דצמבר 2007
דורון ברגר

פאביו קאפלו, מאמנה החדש של נבחרת אנגליה, הוצג היום במסיבת עיתונאים לאחר שבסוף השבוע הוחתם עם חוזה ל-4 וחצי שנים. 

קאפלו, 61, מחליף בתפקיד את סטיב מק'לארן אשר כשל ולא העפיל עם אנגליה ליורו 2008. עיקר היד של קאפלו, שזכה ב-9 אליפויות (אחת נפסלה). קאפלו מתרגש מאוד והמעמד החדש. 

פאביו קאפלו אמר היום: "מבחינתי זה חלום שמתגשם, ועוד נבחרת כל כך גדולה. אני אנסה לתת את הניסיון שלי ומהידע שלי, כדי לקדם את הנבחרת וכדי להעפיל למונדיאל 2010 וזו כמובן המטרה. 

המשחק הקרוב יהיה מול שוויץ בחודש פברואר 2008 וזה פשוט מצויין עבורי, שהמשחקים הראשונים ۩לי לא יהיו משחקים מכריעים. יהיה לי בהחלט זמן לגבש את הסגל ולהכין את הנבחרת". 

קאפלו גם נשאל לגבי האימונים הבאים והאם יש שחקנים שיהיו בטוחים בסגל כבר היום: "אין אף שחקן שאני יכול להגיד שהוא בטוח בסגל. אתם תראו את הזימונים שלי, הߝ יהיו מעניינים והכי מקצועיים שאפשר". 

קאפלו אמר, שעוזרו יהיה אדם שמכיר היטב את הכדורגל האנגלי, אם כי הוא לא יכל לנקוב בשמו של העוזר החסוי. קאפלו כי אם וכנראה זה יהיה התפקיד האחרון בקריירה שלו כמאמן, אם כי קשה להעריך כיצד ינהג בגיל 6̵. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק