רומולו ומירוסביץ' בהרכב

לקראת המשחק מול הרצליה: מירוסביץ' ורומולו יפתחו בהרכב, גל אלברמן וטוטו תמוז ישלמו את המחיר וירדו לספסל. תומר בן יו סף יכלל לראשונה העונה בסגל. כ-8,000 אוהדים בלבד צפויים להגיע למשחק

יום שישי 14 ספטמבר 2007
אסף שקד

 שני שינויים יערוך מחר יצחק שום בהרכבה של בית"ר ירושלים במשחק הביתי מול מכבי הרצליה. היום בבוקר התכנסה הקבוצה לאימון המסכם בבית וגן, בו תרגל המאמן את ההרכב הצפוי לפתוח מחר במשחק.

כבר אתמול הסתמן כי החלוץ הברזילאי אנטונלי רומולו צפוי לפתוח בהרכב והיום במהלך האימון תורגל החלוץ בחוד ואילו טוטו תמוז תורגל בהרכב השני. הברזילאי שכבש את השער הראשון מול הפועל ת"א ובישל את השני לברק יצחקי, יזכה לקרדיט מהמאמן ויפתח לצידו של ברק יצחקי בחוד.

שינוי נוסף ודי מפתיע ערך שום בחוליית הקישור. גל אלברמן שאיבד בשבוע שעבר את מקומו בהרכב הנבחרת, יאבד ככל הנראה גם מחר את חולצת ההרכב לראשונה מזה תקופה ארוכה. קשר הנבחרת שהוחלף במחצית מול הפועל ת"א, תורגל היום מחוץ להרכב כשמי שעשה את הדרך ההפוכה להרכב זהו חברו הטוב- הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ' שיפתח לראשונה העונה בהרכב.

ביתר העמדות לא ערך המאמן שינויים והרכבתו של מירוסביץ' על חשבון אלברמן מסמלת את המגמה ההתקפית שעלייה בונה שום מול הרצליה. תומר בן יוסף שלא נכלל העונה בסגל הקבוצה במשחקי הליגה, ישב מחר לראשונה על הספסל וייתן גיבוי לגרשון ובנאדו שיפתחו בהרכב.

בניגוד למשחקי ליגה בהם מגיעים למעלה מרבבה למשחקי הבית של בית"ר ירושלים, מחר צפוי אצטדיון טדי להיות "ריק" יחסית למשחקים אחרים. הסיבה: מועד המשחק שנקבע על שבת. מרבית מהאוהדים שאינם שומרים שבת בדרך כלל, החליטו לשמור את השבת הנוכחית משום שזוהי "שבת תשובה" וההערכה היא כי רק כ-8,000 אוהדים יגיעו למשחק.

הרכב משוער: קאלה, גרשון, בנאדו, זיו, אלברז, בואטנג, טל, מירוסביץ', זנדברג, יצחקי ורומולו

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק