מחר הפגישה: רוני ולוני

סוף לבדיחה: האחיין של רוני מאנה, אופיר, החליט לבטל את הקרקס ופנה למשטרת אילת לבטל את התלונה נגד רוני מאנה. במשטרת אילת יחקרו. ביום שני צפויה ההחלטה: רכישה או ביטול

יום שישי 14 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

פרשת אופיר מאנה ורוני מאנה, שתפסה כותרות מטופשות במהלך החג, מגיעה לסיומה מבחינת המשפחה כשהאחיין, אופיר מאנה, פנה למשטרת אילת והודיע שהוא מבטל את התלונה שהגיש בסערת רגשות ערב החג.

אבל לאופיר מאנה צפויה הפתעה כשגם רוני מאנה עדיין אינו יוצא חלק מכל הפרשה, למרות שהתלונה מבוטלת. במשטרת אילת יזמנו עדים לבדוק אם אכן היכה רוני מאנה את אחיינו או שהפרשה היא שקרית והאחיין בסה"כ נהדף על ידי בני המשפחה כשניסה להתפרץ אל רוני.

מאנה אמר מעל ליאכטה בה הוא מפליג באילת: "אמרתי שהכל שטויות. זה עניין משפחתי שהתקשורת המשועממת ניפחה. אני חוזר מחר לתל אביב וכבר במוצאי שבת תהיה פגישה שלי, של יורם יוסיפוב ושל לוני הרציקוביץ' בנושא העברת הקבוצה לקבוצתי. נראה איך הדברים יתפתחו. בשלב זה אני לא מעביר עדיין שום כספים".

במכבי ת"א חוששים להיכנס למלכוד ולהליך בבית המשפט בנושא העברת הכספים של קבוצת רוני מאנה ומעדיפים שהנושא ייסגר בהסכמה והפגישות שנקבעו מחר וביום שני בעבר אמורות לסלול את אחת מבין שניים: עזיבתו של רוני מאנה והסכם החזרת כספים או רכישת השליטה על ידי יוסיפוב ומאנה. 

בינתיים, חייב ניר לוין לעבור עד יום ראשון ברשות לבקרה תקציבית, אחרת הוא לא יוכל לנהל ביום שני את המשחק בבלומפילד נגד הפועל כפ"ס. הסאגה במכבי ת"א נמשכת ולוני כבר אמר שהוא אוהב את השכונה הזו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק