עוד ניצחון לרמלה

גביע המדינה בכדורסל נשים: שחקניות רמלה מא התקשו לגבור על בנות השרון 65:87, במשחק הראשון ברבע הגמר. ניצחונות קלילים גם לרמת השרון מול בני - יהודה ומכבי רמת חן מול הפועל ת"א

יום שני 17 דצמבר 2007
רועי רובינשטיין
ערב המשחקים הראשון במאבק הכפול במעמד רבע גמר גביע המדינה לנשים, היה איך נאמר, חד צדדי בכל המגרשים.  בעוד שבמגרשים ברמת השרון ור"ג היה די ברור כי כך יראה המשחק, אליצור רמלה הפכה גם המשחק המרכזי הערב, בו שיחקה מול בנות השרון לטיול קל של לפנות ערב.  
̼br/> האורחות מהשרון אמנם פתחו את המשחק טוב ואף הוליכו מספר פעמים במהלך הרבע הראשון. רמלה לא נשארה חייבת והצליחה לשוב אל המשחק ברבע השני עד כדי לקבוע שיויון 30:30 בירידה לחדרי ההלבשה במחצית. לקח לשחקניות רמלה עוד מספר דקות בתוך הרבע השלישי בכדי להפעיל מבעۨים, לנצל את הבעייתיות בהרכב של שיקי פלח ולרוץ ליתרון שמונה עשרה נקודות בסיום הרבע השלישי, 46:64. מכאן החל משחק של חתול ועכבר, שחקניות בנות השרון ניסו להקטין את התוצאה בכדי להשאיר לעצמן סיכוי למשחק הגומלין. אך רמלה המשיכה ללחוץ על הדוושה והשיגה פӢר שלא נראה כי ניתן להפוך במשחק ביום חמישי, כשניצחה, 65:87.

אילו המשחק של רמלה היה קל, קשה לנו להגדיר את משחקה של אלקטרה רמת השרון שהתמודדה מול בני - יהודה הפצועה. רמת השרון כבר הוליכה בפערים דו ספרתיים במהלך המחצית הראשונה, אך שתי ריצות של האורחות השאירו את התוצאה צמודה עד לסיום המחצית שהסתיימה בהפרש קטן 40:46 לזכות רמת השרון. הרבע השלישי היה הרבע של רמת השרון בו היא רצה ל-9:30, סיימה באופן מעשי את הסיפור והתכוננה לרבע של שעשועים ברבע האחרון. לימור מזרחי וחברותיה טיפסו עד לפער של 32 Ӡקודות הפרש לפני שבני - יהודה צימקה את הפער ל-26 נקודות בלבד, 74:100 בסיום.

במשחק נוסף שהתנהל במעמד צד אחד הערב גברה מכבי רמת חן על הפועל ת"א החלשה, 63:92 וגם היא בדרך לערב חצאי הגמר. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק