אתרגש מאוד לחזור לתא

סימאס יסאייטיס, יתמודד הערב עם נבחרתו ליטא מול רוסיה במסגרת חצי גמר אליפות אירופה. השחקן, ששיחק בעונה שעברה בשורות הצהובים, אמר הבוקר ל-telesport: "עשינו אליפות מצויינת עד כה"

שבת 15 ספטמבר 2007
שלמה חסיד

נבחרת ישראל אומנם לא הצליחה להעפיל לשלבי הנוקאאוט של אליפות אירופה, אך נציגות בשלב חצי הגמר בכל זאת תהיה לנו.

שחקן מכבי ת"א בעונה החולפת, סימאס יסאייטיס, ישחק הערב עם שאראס בנבחרת ליטא, מול רוסיה של דייויד בלאט, במסגרת חצי גמר אליפות אירופה.

יסאייטיס התייחס למשחק המרתק וסיפר ל-telesport: "אני חושב שיש לנו סיכוי טוב לנצח ולהעפיל לגמר, יש לנו נבחרת מצויינת, עשינו אליפות טובה, אבל אם הגענו עד לכאן, אז המטרה שלנו ברורה. באופן אישי ההרגשה שלי נהדרת, כיף להיות חלק מנבחרת כזו".

על שיתוף הפעולה עם שאראס אמר: "שאראס הוא השחקן הגדול ביבשת. גדלתי עליו, אני אוהב אותו מאוד, כיף לשחק עם שחקן כזה, הוא מוציא אותך גדול כל פעם מחדש ואני מאמין שהערב במאני טיים, הוא יבוא וייתן משחק גדול ויעזור לנו לנצח".

כשנשאל האם הוא מצטער שהוא לא במכבי אמר: "רציתי להמשיך בקבוצה אבל זה לא הסתדר. ספאחיה רצה אותי בטאו ויטוריה ואני שמח על כך, אני מקווה שתהיה לנו עונה טובה ואני מאחל בהצלחה גם למכבי. יהיה מיוחד מאוד לחזור עם טאו למשחק נגד מכבי בת"א, אני בטוח אתרגש אם זה יקרה. היה לי כיף במכבי, לא אשכח לעולם את היחס שקיבלתי, אבל זו מקצוענות וממשיכים הלאה, אני מאחל למכבי את כל הטוב שבעולם".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק