פטי מאמין? סכנין שלישית

קבוצתו של אלישע לוי הפתיעה עם 1:2 בקופסא ושמרה על מקומה בצמרת הטבלה. שער ובישול למאור בוזגלו. פטי כבש את הראשון לסכנין. בן דיין הספיק רק לצמד בנגיחה

שבת 15 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

מי חשב שאחרי 3 מחזורים המועמדת הגדולה ביותר לירידה, מי שבקושי עמדה בתנאי הסף לשחק בליגת העל, תהיה במקום השלישי עם 2 ניצחונות ותיקו אחרי 3 מחזורים. סכנין עשתה זאת עם ניצחון 1:2 בקופסא על מכבי נתניה והמגזר בשמיים.

מאור בוזגלו היה המצטיין במשחק וגם היה מעורב בשני השערים. כדור חופשי שלו הוסט על ידי יאיא פטי בשער הראשון. בשני לא היה צריך בוזגלו אף אחד וכבש היישר מהבעיטה החופשית. נגיחה של בן דיין הייתה מעט מידי לנתניה לקראת הסיום.

כעת יש לסכנין 7 נקודות והיא מאחורי בית"ר ירושלים וקרית שמונה במקום ה-3. נתניה נשארת עם 4 נקודות.

המצטיין, מאור בוזגלו, אמר אחרי המשחק: "זה היה מבחן גדול מאוד להמשך העונה ואני שמח שניצחנו. אני באתי להנות ושמח שהבקעתי גם. אני שואף שהקבוצה הזו תגיע גבוה".

מחצית ראשונה - פטי נותן יתרון לסכנין

כבר אחרי שתי דקות של משחק עשה אוקוצ'ה את הסיבוב המפורסם שלו בתוך הרחבה, אך הבעיטה נעצרה בידיו של מאיר כהן. איליה יבוריאן היה יכול להעלות את קבוצתו ליתרון מפתיע, אבל בעט למשקוף בדקה ה-15.

בבני סכנין התחילו להבין שמכבי נתניה חלשה וניתן להפתיע ובדקה ה-41 הצליח יאיא פטי לגעת בכדור חופשי שהגיע לרחבה מרגליו של מאור בוזגלו ולקבוע 0:1 מפתיע לאורחים מסכנין.

מחצית שנייה - בוזגלו כובש, בן דיין מצמק

האורחים לא הסתפקו בשער הראשון והסנסציה הייתה בדרך כשבדקה ה-56 בעט בוזגלו כדור חופשי מזוית מאוד דומה לבעיטה בשער הראשון והכדור עבר את כל הגנת נתניה ונכנס פנימה. 0:2 לסכנין.

בדקה ה-67 היה צריך קולמה להעלות את סכנין ל-0:3 כשהיה לבד לנגיחה בתוך הרחבה, אך הכדור הלך החוצה. 8 דקות לסיום הצליחה נתניה לצמק את התוצאה כשקרן של מרין הגיעה לראש של בן דיין וזה נגח מצוין פנימה וקבע 2:1.

הרכבים

מכבי נתניה: לירן שטראובר, לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן דיין, קלמי סבן, ז'נו בונדאה (ג'ורג בה/61), תמיר כהן, סטניסלב אנגלוביץ' (אמייה טגה/45), סבסטיאן רוזנטל (יחיאל צגאי/72), אוקוצ'ה, איתי שכטר.

בני סכנין: מאיר כהן, עבד רבאח, יא יא פטי, ליאוניד קרופניק, באסם גאניים, ג'ון קולמה, לוקאש סורמה, חאמד גנאים, חאלד חאליילה (לירון וילנר/72), מאור בוזגלו (לאנדרו סיניוני/88), איליה יבוריאן (עלה אבו סאלח/85).

שופט: חיים יעקב, איצטדיון "הקופסא" בנתניה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק