אניימה יועמד לדין

שוער הפועל ת"א לא ייצא נקי מהאגרוף שנתן לבלם בני יהודה, אלבר הודז'יץ'. יו"ר הועדה המקצועית, משה אשכנזי, הודיע כי יפנה לתובע ההתאחדות כדי שיעמידו לדין. שירזי: אנסומבו הוא פרא אדם

שבת 15 ספטמבר 2007
אשר גולדברג, שלמה חסיד

משה אשכנזי, יו"ר הועדה המקצועית של איגוד השופטים, שצפה הערב במשחק בבלומפילד בין בני יהודה להפועל ת"א, הודיע סיום המשחק כי יפנה כבר הערב לתובע ההתאחדות לכדורגל, עורך דין שלום אבן-עזרא כדי שזה יעמיד לדין את שוערה הניגרי של הפועל ת"א, וינסנט אניימה.

 דקות ספורות לפני סיום המשחק שלח אניימה אגרוף פראי לפניו של בלם בני יהודה, אלבר הודז'יץ', ללא תגובה של השופט, מאיר לוי. מהלך מכוער שחייב הוצאת כרטיס אדום ובעיטת עונשין מ-11 מטר לזכות בני יהודה.

גם השופט, מאיר לוי, יוזמן למתן הסברים בועדה המקצועית של איגוד השופטים שתתקיים באמצע השבוע. 

למאמן בני יהודה, ניצן שירזי, היו טענות לשחקן אחר של הפועל ת"א: "יש לי טענות לשחקן הפועל, מזואה אנסומבו, שבא לפרק בכל משחק. הוא פרא אדם וצריך לעשות חשבון נפש. שיחק היום פראי. פספסנו ניצחון ואנחנו מאוכזבים. במשחק בית, אם אתה לא מנצח את מאוכזב. כמובן שמבחינת מאזן הנקודות אנחנו לא מרוצים. נשתדל להשתפר בהמשך".

מקבל האגרוף מאניימה, אלבר הודזיץ': לא זוכר בדיוק מה קרה שמה. לגבי המשחק, אני חושב שהיינו יותר טובים והגיע לנו הניצחון. בני יהודה קבוצה טובה. עם קצת סבלנות יגיעו הנקודות ונוכל לעשות עונה טובה".

הבעלים של בני יהודה, חזי מגן: "ברור שאני מאוכזב. לשחק טוב ולא לנצח זה יוצר תחושה של אכזבה. אני אופטימי. אני חושב שהיינו ראויים לניצחון. החצי השני היה מצוין והראשון פחות טוב".

קשר הפועל ת"א, ואליד באדיר: "שיחקנו טוב רק בחצי הראשון. משהו קרה לנו אחרי השיויון ואסור שזה יקרה. בחצי הראשון היינו שווים עוד שני גולים. עכשיו מחכה לנו ביום חמישי משחק מאוד חשוב. אני מאמין שננצח אותו ואז נוכל לעבור שלב באופ"א".

מאמן הפועל ת"א, גיא לוזון, מאוכזב מפתיחת העונה של קבוצתו: "אני חושב ששיחקנו טוב היום. חבל שלא ניצחנו. פתיחת העונה שלנו לא טובה על פי הנקודות. נצטרך לעבוד קשה באימונים כדי לשחק יותר טוב ולנצח. כבר ביום חמישי מצפה לנו משוכה מאוד גבוהה. נגיע מוכנים".

צילומים: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק