הזרים בדרך החוצה מנתניה

הבעלים דניאל יאמר מצפה לשיפור דרסטי מבחינה מקצועית. עטר זימן את אנגלוביץ', אוקוצ'ה, בה ובונדאה לשיחת חירום קשה. הקבוצה תועמד לדין בעקבות התפרעות האוהדים

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

סגנית האלופה מכבי נתניה אינה מתחברת העונה לקבוצת כדורגל שמשדרגת עצמה מהעונה שעברה. הבעלים, דניאל יאמר מאוכזב ומצפה לשינוי דרסטי בנושא המקצועי, רגע לפני שיתבצע זעזוע בצוות השחקנים.

אכזבת השיא היא מהקשר הסלובקי סטניסלב אנגלוביץ', אותו סימן עטר כמי שיביא לקידומה של הקבוצה. על פי שחקנים במועדון, אנגלוביץ' אינו מתאים לליגת העל ואינו יכול להיות האיש המרכזי בקישור כפי שהיה מזואה אנסומבו.

למעט לואיס מרין, הבלם מקוסטה ריקה נבחנת אפשרות לשחרר את שאר הזרים שנראים כמו בליגת הותיקים, לטענת גורמים בקבוצה. הכוונה מעבר לאנגלוביץ' היא לרומני ז'אונו בונדאה, לגנאי אובודו אוקוצ'ה ולג'ורג' בה מחוף השנהב.

ראובן עטר ששמע קריאות גנאי לעברו מצד הקהל אמור לשוחח עם ארבעת הזרים שלו שחלקם יקבלו כרטיס הביתה, זאת במידה ובמחזור הבא בחוץ מול מ.ס. אשדוד יירשם הפסד נוסף לחובת הקבוצה.

דניאל יאמר הבהיר אתמול לאוהדים לאחר המשחק: "נבדוק את המצב בקבוצה ונתקן בה דברים כדי לחזור מהר מאוד למסלול ולדרך הנכונה".

נתניה תועמד לדין

חיים יעקב שניהל את המשחק בקופסא בין מכבי נתניה לבני סכנין ציין בדו"ח השיפוט שהגיש הבוקר לתובע ההתאחדות, שלום בן-עזרא על השתוללות אוהדי מכבי נתניה ואת העובדה שמוט ברזל הושלך לעברו של מאמן בני סכנין, אלישע לוי שהחטיא אותו במעט. בעקבות האירועים תועמד מכבי נתניה לדין משמעתי.

אלישע לוי אמר בסיום המשחק: "זה מזל מאלוהים שלא נפגעתי. זה נס גדול. היה יכול להיות פה אסון". בסיום המשחק שוחח לוי עם  ח"כ אחמד טיבי ואמר לו: "אני מקדיש את הניצחון לך על העזרה שאתה מעניק לסכנין".

המצטיין במשחק, מאור בוזגלו, אמר בסיום: "זה היה מבחן גדול מאוד להמשך העונה ואני שמח שניצחנו. אני באתי להנות ושמח שהבקעתי גם. אני שואף שהקבוצה הזו תגיע גבוה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק