אסיפת חירום בהפועל תא

לאחר התיקו מול בני יהודה, החליטו ראשי הקבוצה כי היא חייבת לעבור שינוי לפני שהעונה בורחת לה מבין הידיים. המטרה החדשה היא החתמתו של עומר גולן שיחזק את החוד

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
פתיחת העונה החלשה של הפועל ת"א וצבירת שתי נקודות בלבד בשלושת המשחקים האחרונים, הובילה לכך שבוולפסון ישנה אווירה של מצב חירום. 

אוהדי הקבוצה קראו אמש קריאות נגד המאמן במהלך התיקו (1:1) מול בני יהודה וביקשו שיוסי אבוקסיס יחליף את לוזון.

לוזון עצמו יקיים היום שיחה עם מוני הראל וצוותו שידונו בהיערכות לקראת המשך משחקי הליגה, כל זאת בתקווה כי שיחה שכזו לא תיצור כותרות שליליות על המועדון, רגע לפני המפגש החשוב מול סולנה השבדית במסגרת גביע אופ"א ביום חמישי הקרוב. 

לכולם ברור כי הבעיה המרכזית של הקבוצה הינה חוסר המחץ בהתקפה, ולכן ינסו בהפועל לצרף לסגל חלוץ נוסף כשהמטרה הברורה היא העברתו של עומר גולן לצבע האדום.  עד שגולן יגיע אם בכלל, יזומנו שחקני הרכש וחלק מהשחקנים הבכירים לשיחות אישיות עם המאמן בשל האכזבה הענקית שלו מיכולתם.

בין השחקנים הבולטים שיובהר להם בשבוע הקרוב כי מעמדם מתערער בקבוצה, נמצאים שמות גדולים כוואליד באדיר, אבדג'י, ראובן עובד, פאביו ג'וניור, יגאל אנטבי וליאור אסולין. המאמן כבר הודיע לממונים עליו כי משחק החוץ מול הפועל כפר סבא בעוד שבועיים יהווה בשביל קבוצתו כמבחן לראות האם היא יכולה לדבוק במאבק האליפות מול בית"ר ירושלים. 

עוד בנושא השחקנים, וינסנט אניימה שפגע אמש בשחקן בני יהודה באגרופו, יוזמן לשיחה בועדת המשמעת הפנימית של המועדון רק לאחר הדיון בעניינו בהתאחדות לכדורגל. ברוך דגו הפצוע עדיין נמצא בספק למשחק החשוב מול סולנה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק