גרשון וכץ נפגשו והשלימו

בלעדי: אחד הסכסוכים הקשים בתולדות הספורט הגיע לסיומו ברוח הימים הנוראיים כשהבעלים של מכבי ת"א רענן כץ נפגש במהלך חופשתו באתונה עם מאמן מכבי ת"א בעבר פיני גרשון והשניים פתחו דף חדש

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
שלמה חסיד
הספורט הישראלי רווי אינטריגות וסכסוכים, האחד לא אוהב את השני וכן הלאה. אמש הרחק ממצלמות העיתונאים והרעש התקשורתי הסתיים אחד הסכסוכים הגדולים ביותר שידע הספורט המקומי כשרענן כץ מבעליה של מכבי ת"א נפגש עם מאמן אולימפיאקוס בהווה ומכבי בעבר פיני גרשון לשיחה שפתחה דף חדש ביחסים ביניהם. 

כזכור, הסכסוך החל לאחר מספר ראיונות שהשניים העניקו לעיתונות המקומית עוד בזמן שגרשון אימן את הצהובים. מתוך הראיונות הללו ומה שנאמר בהן גדלה המתיחות בין השניים עד שאנשים המקורבים למכבי אמרו בזמנו כשגרשון עזב כי כל עוד כץ יישאר במועדון פיני לא ישוב אליו.

בסוף השבוע האחרון כאמור כל זה הפך להיסטוריה, רענן כץ ששהה בחופשה פרטית באתונה נפגש אמש עם גרשון לאחר שמקורבים של שני הצדדים ניצלו את החופשה הפרטית בכדי לערוך מפגש בין השניים אשר יישרו את ההדורים ביניהם ברוח הימים הנוראיים. 

עכשיו לאחר שהסולחה נעשתה גברו במעט הסיכויים כי מתישהו בעתיד הנראה לעין אוהדי מכבי ת"א יוכלו שוב לשאוג את שמו של פיני גרשון בהיכל נוקיה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק