'ידענו שהלאומית זה לא טיול

בהפועל פתח תקווה סוף סוף מחייכים לאחר שהשיגו נקודות ראשונות בליגה הלאומית לאחר שני הפסדים במחזורי הפתיחה. שוקי נגר: "לא עולים ליגה בדיבורים, אלא רק במעשים".

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
הפועל פתח תקווה, היורדת הטרייה מליגת העל, השיגה בסוף השבוע  נקודות ראשונות בליגה הלאומית לאחר ניצחון 2:1 על הפועל רמת גן. 

כובש השער השני לזכות המלאבסים, שוקי נגר, שהגיע הקיץ מהכוח עמידר רמת גן אמר ל telesport: "עשינו סיפתח יפה לשנה החדשה. אף אחד לא נבהל פה משני ההפסדים בתחילת העונה. יש לנו קבוצה טובה, שחקנים טובים ומאמן מצוין. אנחנו נלחמים בכל משחק כדי להשיג נקודות, לא היה שום הלם של פתיחת העונה". 

שיחקת ברמות הגבוהות במכבי חיפה ומכבי תל אביב. איך התחושה לרדת לליגה השנייה? 

"ידענו שהליגה הלאומית היא לא טיול. עם מאמן כמו אורי מלמיליאן אתה לא יכול שלא לבוא מוכן. הוא איש מקצוע מדהים. הפועל פתח תקווה הוא מועדון גדול ואנחנו צריכים להחזיר אותו למקומו הטבעי בליגת העל. היו לי הצעות מליגת העל אבל העדפתי להמשיך עם אורי מלמיליאן בגלל החיבור המדהים שיש בינינו". 

אתה חושב שתצליחו לעלות ליגה? 

"זה לא יהיה רציני לדבר על עלייה לליגת העל אחרי שלושה מחזורים בלבד. תתקשר אליי בסוף העונה ונראה מה יהיה. לא עולים ליגה בדיבורים אלא במעשים. בשלב הזה אני רק יכול להגיד שיש לנו את כל התנאים להצליח".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק