השמועות היו בבית הכנסת

מנחם הורוביץ', הכתב של ערוץ 2 שגר בקרית שמונה מתרגש: "בקריית שמונה שמועות על אירועים בטחוניים ואירועים משמחים מגיעות לאוזני התושבים מהר מאוד. עכשיו עם שעון החורף נוכל גם ללכת למשחקים"

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
אלכס נירנבורג

הפועל קריית שמונה ממשיכה לספק רגעים של נחת לתושבי העיר שמסמלת בעיני רבים את העמידה האיתנה של תושבי הצפון אל מול איום הטילים של ארגוני המחבלים ומדינות עוינות. 
גם כאלו שלא ממש עוקבים בדריכות אחרי כל החלטה מקצועית של רן בן שמעון מחזיקים אצבעות לקבוצה שמדורגת במקום השני בטבלת ליגת העל. 

בעיר ישנו ציבור דתי ומסורתי לא קטן שעד כה נבצר ממנו לצפות במשחקי הקבוצה עקב קדושת השבת. עם המעבר לשעון החורף, נראה שגם התושבים הדתיים בקריית שמונה יהנו מגיא צרפתי ועמנואל אומנוגואה

"האווירה בעיר מצוינת, יש תחושה של שמחה באוויר" , סיפר  ל telesport  מנחם הורוביץ, הכתב הותיק של חדשות ערוץ 2 בצפון. "ניצחנו שניים מתוך שלושה משחקים, ועוד במגרש שלא לגמרי מוכן למשחקי הליגה, זה רק מעצים את תחושת ההישג בעיר".

בבתי הכנסת בקריית שמונה התעניינו במהלך המשחק מול אשדוד? 

"בקריית שמונה שמועות על אירועים בטחוניים ואירועים משמחים מגיעות לאוזני  התושבים מהר מאוד. קשה לי להגיד שהייתה התעניינות מוגברת בבית הכנסת בו התפללתי, אבל השמועות על הניצחון הגיעו מהר מאוד". 

בחודשי החורף המשחקים יחלו לאחר צאת השבת. אתה מתכוון להגיע למשחקים?

"בהחלט כן. כמו שאני מגיע למשחקי כדורסל, אגיע גם למשחקי כדורגל. ולא רק אני, ציבור דתי גדול שאוהב שספורט ומחזיק אצבעות לקריית שמונה יגיע לעודד את הקבוצה". 

 אם הישגים כאלו בפתיחת העונה אפשר לפנטז על אליפות? 

"לא צריך להיסחף. עוד לא שיחקנו מול בית"ר ירושלים וכל הקבוצות הגדולות. קשה לי להאמין שנוכל להפתיע ולנצח את כולן".

מאיזה שחקן בקבוצה הכי התרשמת?

"אני לא מתמצא בשמות השחקנים. מה שכן, מאוד הייתי רוצה לראות את שחקני הנוער שגדלו כאן בעיר משתלבים בהרכב ומצליחים". 

פרט לקריית שמונה, יש עוד קבוצת כדורגל שאתה אוהד? 

"אין דבר כזה. אני רק עם קריית שמונה".    

צילום: אתר נוצץ

http://www.notzetz.co.il

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק