למרות הכל, גאה להיות כאן

גביע אופ"א: אלי גוטמן לקח קשה את ההפסד הערב 3:1 מול אלבורג שסגר את הסיפור באירופה. הראש של האדומים כעת בליגה: נשב עם ההנהלה ואגיש תוכנית חדשה לליגה

יום רביעי 19 דצמבר 2007
שלמה חסיד
 אווירה קשה הייתה בסיום המשחק בבלומפילד לאחר ההפסד של הפועל תל אביב 3:1 מול אלבורג הדנית. תצוגת הנפל של האדומים החזירה את הכדורגל הישראלי 20 שנה אחורה. 

אלי גוטמן אמר בסיום: "ראינו ߢל המגרש מה שהיה. אני בדיוק שבועים במועדון, אני מנסה לעבוד על כמה נקודות בצד המנטאלית, אני דורש מהשחקנים שלי לא לעזוב את המשחק בשום מצב. הם ספגו הערב, ועזבו את המשחק. 

"אי אפשר לדבר על חטאפה והפועל במילה אחת. אין לי מה להגיד כרגע. לא̠מתכוון לומר כמה צריך עכשיו, כי זה יהיה לא רציני מבחינתי. אנחנו ניפגש עם הנהלת הקבוצה, נשב ואגיש תוכנית. אני לוקח את הכדורגל כדרך חיים, אנחנו הצוות המקצועי עשינו הרבה מאוד דברים. עשינו צעד אחד קדימה במשחק מול נתניה, אבל בשני המשחקים האחרונים חזרנו אחורה&quͯt;.

גוטמן המשיך: "זה לא התפקיד של דואני הערב, הרבה שחקנים לא היו הערב. גם המצב שלנו וגם הסיטואציה זה לוקסוס לדנים". על התנהגות הקהל: "חושבים עם ההנהלה ומקבלים החלטות לטובת המועדון. זהו מועדון נפלא, רציתי להגיע לכאן, עם יד על הלߑ מה שראיתי שם, זה קצת שונה מכאן. עם כל זה אני גאה להיות כאן".

עוזר המאמן, יוסי אבוקסיס: "הדבר האחרון שאפשר לבוא בטענות אליו זה הקהל. הקהל התאכזב. אנחנו מאכזבים אותו כל העונה, אי אפשר לבוא אליו בטענות. כולם רואים, אי̠אפשר להתווכח עם התוצאות. המצב שלנו רע מאוד. 

"זה נראה רע, רואים את זה כולם. אנחנו צריכים להתחזק, אין כאן שאלה, אנחנו צריכים יותר שחקנים שיצטרפו. אנחנו נצטרך לעשות שינויים. ההנהלה שלנו רואה בעצמה, את היכולת העגומה. הבחירה של השחקנים Ӝא הייתה טובה. אלי עבר הרבה, הוא מנוסה ויודע. מאמין שתהיה קבוצה שונה לחלוטין. כרגע ה מצב קטרסטרופה".

תמונה: רויטרס.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק