קשטן יבצע מספר שינויים

המאמן הלאומי לא מתכנן להכליל את שחקני הנבחרת הצעירה לקראת ההתמודדות מול קרואטיה. גל אלברמן אמור להחליף את וואליד באדיר, קשטן שוקל לזמן את ברוכיאן

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
אשר גולדברג
דרור קשטן מתחיל בכתיבת תוכנית חדשה לנבחרות ישראל: בוגרים, צעירה ונוער. התוכנית תוגש רק אחרי המשחק בחודש הבא בזאגרב נגד קרואטיה, מובילת הבית הישראלי.

קשטן ומשה סיני אינם נגררים לביקורת המקצועית ולפרשנויות שמפרסמים גורמים שונים בתקשורת. בנבחרת אין כוונה לקחת שחקנים מהנבחרת הצעירה. גורם בהתאחדות לכדורגל אמר הבוקר ל-TELESPORT: "כל שחקן מהנבחרת הצעירה שילקח עכשיו לסגל לקראת קרואטיה יהיה תירוץ עתידי לכישלון של הנבחרת הצעירה במשחק מול גרמניה".

עוד הוסיף אותו גורם: "בנבחרת אין כוונה לעשות את השינוי המקצועי כבר עכשיו על רגל אחת. כולם שכחו את הביקורות נגד קשטן על אי זימונו בעבר של יניב קטן. זו הנבחרת למוקדמות היורו, אין שום כדורגלן שיכול לעשות שינוי בליגה הישראלית החלשה".

נראה כי מלבד הצהובים שירחיקו מהמפגש נגד קרואטיה את דודו אוואט, אריק בנאדו ויואב זיו, צפויים לפחות עוד שני שינויים בהרכב כשוואליד באדיר יוחלף ע"י גל אלברמן. להרכב צפויים לקפוץ יגאל אנטבי, ניר דוידוביץ', גל אלברמן, מיכאל זנדברג ופיני בלילי. בנוסף שוקל קשטן לזמן את אבירם ברוכיאן שלא היה בסגל הנבחרת הצעירה של גיא לוי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק