המטרה לזכות ביורוליג

הזר החדש של מכבי ת"א, מרקוס פייזר, מציב מטרה גבוהה באימון הרשמי הראשון של קבוצתו. קטש: עבודה קשה לפנינו. מוריס: מכבי המועדון הגדול בישראל. בלות'נטל: התבגרתי

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
שלמה חסיד

מכבי תל אביב החלה היום באופן רשמי את הכנותיה לעונת 2007/8 בהדרכתו של המאמן החדש, עודד קטש. 150 אוהדים היוו תפאורה הולמת לאימון הפתיחה של האלופה הנצחית של הכדורסל הישראלי. 

במגרש ניתן היה לראות כמה פנים חדשות, כמו אלה של מרכוס פייזר, הפורווד החדש של הקבוצה שאמר: "מטרתנו לזכות ביורוליג. מכבי מועדון גדול עם מסורת, שבכל שנה שואף להיות הטוב ביותר. אני לא מספיק מכיר את היורוליג. יש לי ניסיון של שנים רבות ב-NBA אתן הכל בשביל מכבי".

קטש ביטא גם הוא את ההתרגשות שלו מהמעמד: "יש קצת התרגשות, למרות שאנחנו מתאמנים כמה ימים. יש ציפיות וזה לא בגלל שאני מאמן. לפנינו הרבה עבודה קשה כדי לנסות ולעמוד באתגרים".

דייויד בלות'נטל, שחזר לקבוצה אחרי כמה שנים באיטליה וברוסיה: "אני בנאדם שונה מלפני 3 שנים. התבגרתי. אני יותר מעריך את העבודה במכבי. אני אוהב את העיר, הקבוצה, הקהל, האנשים. אתן הכל שכולם יהיו מרוצים".

הרכז החדש של הצהובים, וונטיגו קאמינגס, מודע לציפיות ממנו ומהקבוצה: "אני שמח מאוד  לבוא למכבי. הוא בלי ספק מועדון מפואר עם ציפיות ושאיפות. כל אחד מאיתנו צריך לתת את כל כולו כדי להצליח. נתחבר ונעמוד באתגרים".

עוד שחקן שחוזר לקבוצה אחרי הוא עמרי כספי, שגדל במחלקת הנוער של המועדון: "יש הרגשה שחזרתי הביתה. אני אוהב את מכבי ושמח להיות פה. אני מקווה לתרום כמה שיותר, להשתלב ולהיות בורג חשוב בקבוצה".

רכז נוסף הוא טרנס מוריס, שהגיע מהיריבה השנואה מירושלים ואמר: "מכבי ת"א המועדון הגדול ביותר בישראל עם הכי הרבה אוהדים ומסורת וגם מצפים מאיתנו להכי הרבה. אני שלם עם המעבר מהפועל ירושלים. אשתדל שמכבי יהיו מרוצים. אתן את כל כולי". 

תמונות: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק