ליאז' וגנט סיימו בתיקו

בלגית: סלים טועמה וגילי ורמוט לא שותפו הערב בתיקו 1:1 בין סטאנדרד ליאז' לגנט. ברדה כבש בניצחון 1:2 של גנק. שוודית: סולנה סיימה בתיקו 2:2 מול האלמשטד

יום ראשון 16 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
מוליכת הטבלה הבלגית, סטאנדרד ליאז' סיימה בתיקו 1:1 מול גנט. סלים טועמה וגילי ורמוט לא שותפו ב"דרבי הישראלי". 

סלים טועמה לא שותף הערב במשחק בעקבות צבירת כרטיסים צהובים, אבל ראה כיצד קבוצתו עלתה ליתרון ראשונה בדקה ה-44 כאשר קאמרגו כבש את הראשון לסטאנדרד ליאז'. 

גנט, ללא גילי ורמוט, הצליחה לחזור למשחק, כאשר מבצע נהדר מצאה את טיג'ס, שבעט מ-20 מטר כדור שטוח לפינה השמאלית. עד הסיום התוצאה נשמרה, והנקודות חולקו שווה בשווה לכל צד. 

בזמן שורמוט וטועמה לא שיחקו, אליניב ברדה כיכב ובגדול בניצחון 1:2 של קבוצתו גנט מול סינט טרודיין. 

בדקה ה-8 דווקא המארחת עלתה ליתרון במשחק, כאשר הארטוג כבש. היתרון החזיק בדיוק כ-10 דקות, ורנקיין השווה את התוצאה. הרגע הגדול של ברדה, הגיע 7 דקות לאחר מכן, כאשר בדקה ה-25 כבש החלוץ הישראלי, את שער הניצחון לקבוצתו. 

חמש דקות לפני תום המשחק הורחק דלורגה מסיינט טרודיין. בעקבות הניצחון והתיקו בין ליאז' וגנט, העפילה גנק למקום השלישי בטבלה עם 13 נקודות.

שוודית: סולנה סיימה בתיקו מול האלמשטד

יריבתה של הפועל ת"א בגביע אופ"א, AIK סולנה סיימה בתיקו 2:2 בחוץ מול האלמשטד במסגרת הליגה. 

השער הראשון הגיע בדקה -17 כאשר טאמנדי כבש לזכות סולנה. היתרון החזיק בדיוק 4 דקות, כאשר יוהנסן השווה בפנדל. בדקה ה-27 כבש אבולו והחזיר את היתרון לסולנה. 

קיוג'וביץ' השווה את התוצאה במחצית השנייה בדקה ה-69. שתי הקבוצות נותרו ב-10 שחקנים כאשר אנקלב מהאלמשטד וארנפיורד מסולנה הורחקו. 

למרות התיקו היום מדורגת סולנה במקום השלישי בטבלה עם 35 הנקודות, צמודה לאלפסבורג ודיורגרדן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק