עטר לא ישוחרר לחיפה

למרות אכזבת אוהדי מכבי חיפה מרוני לוי, במכבי נתניה מבהירים כי שחרור עטר לא עומד על הפרק ומוסיפים שאיש עדיין לא פנה. נתניה תקיים פגישת חירום בנושא המקצועי

יום שני 17 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

חלק מאוהדי מכבי חיפה כבר סימנו את ראובן עטר כמאמן שיגיע לקרית-אליעזר במקומו של רוני לוי, ממנו הם מאוכזבים בעקבות 0 הנקודות מ-9 אפשריות ואפס השערים שכבשה הקבוצה.

במכבי נתניה מבקשים להוריד מעל סדר היום הנוכחי והעתידי את הויכוח והכותרות סביב מאמנם, ראובן עטר. לבעלים דניאל יאמר אין כוונה לשחרר את עטר לקבוצת נעוריו ומבחינתו עטר הוא המאמן של מכבי נתניה לפחות עד סיום העונה.

גורם בנתניה הבהיר הבוקר: "נושא עטר אינו עומד על הפרק. פרשת מכבי חיפה והספקולציות סביב מעמדו של רוני לוי אינם קשורים לנתניה. איש במכבי חיפה לא פנה אל דניאל יאמר ובלי קשר הנושא כלל אינו מעניין. עטר הוא מאמן מכבי נתניה, יש לו חוזה עד סיום העונה וכולנו עסוקים בדברים שקורים בקופסא ולא בקרית אליעזר".

לשאלה מה קורה כעת בנתניה, השיב אותו גורם: "בתוך מספר ימים תתקיים פגישה בנושא המקצועי בין ראובן עטר והבעלים דניאל יאמר. המטרה היא למצוא פיתרון לפתיחת העונה בה השגנו רק ארבע נקודות. בטח שנושא הזרים וחיזוק הקבוצה יעלה לדיון".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק