מכבי קיצצה במחצית משכרי

עומר גולן שכבש אתמול את שער הניצחון מול מכבי חיפה הסביר את הסיבה שלא שיחק בסופו של דבר במכבי ת"א. קלטת נשלחה לקווינס פארק ריינג'רס עם ביצוע השער מאמש

יום שני 17 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

עומר גולן שוב במרכז הכותרות. מי שהיה המלפפון הלוהט של הקיץ ושמו נקשר למועדונים באירופה, מכבי ת"א, הפועל ת"א ומכבי חיפה שוב מחייך.

שער הניצחון אתמול לרשתו של ניר דוידוביץ' העמיק את המשבר בשורות מכבי חיפה ששוב מפנטזת על גולן. חלוץ מכבי פ"ת לא היה בתוכניות המשחק בקרית-אליעזר אחרי שחזר פצוע מדקות המשחק הבודדות בוומבלי נגד אנגליה וגם פגוע מוראלית לנוכח התקשורת שטענה כי שיתופו במדי הנבחרת על-ידי דרור קשטן היה מהלך פוליטי.

גולן כמעט ולא התאמן בשבוע שעבר. הפציעה בברך בלמה אותו כשהוזעק לשיחה אצל המאמן יוסי מזרחי. המאמן הסביר לשחק שאותו העלה לבוגרים בקדנציה הקודמת שלו במכבי פ"ת כי אין לו חלוצים לקראת מכבי חיפה מכיוון שרוביל סרסור ועומר דמארי פצועים.

כבר עכשיו חזרו הדיבורים על האפשרות שגולן ישחק בכל זאת עוד השנה באנגליה, בשאיפה בחלון ההעברות בחודש דצמבר. הבוקר (שני) נשלחה הקלטת עם הביצוע סולו שלו למנג'ר קווינס פארק ריינג'רס, ג'ון גרגורי המעוניין בשירותיו של חלוץ מכבי פ"ת.

אחרי המשחק בוומבלי בו שותף בתוספת שני המשחקים מול רוסיה ומקדוניה, יוכל גולן לקבל רישיון עבודה באי הבריטי. סוכנו של גולן, דיוויד אבו אמר שבעקבות כניסת בעלים חדש לק.פ.ר, יש לגרגורי את הכספים לרכישתו של גולן.

גולן טוען שמכבי ת"א קיצצה בשכרו

חידת מכבי ת"א של עומר גולן עדיין לא הוסברה. איש לא שמע עוד את גרסת החלוץ המצטיין להחלטה שקיבל שלא לחתום אצל הצהובים מקרית-שלום אחרי שכבר הושג הסכם.

גולן מבהיר: "היה הסכם שכר ביני ובין מכבי ת"א. הם החליטו שלא לעמוד בהסכם ולקצץ את השכר ביותר מחצי מהסכום שעליו הוסכם. בתנאים הללו ברור היה שלא אשחק במכבי ת"א".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק