תותחנים ותרנגולים

במוקד היום ארסנל תארח את טוטנהאם לדרבי הלונדוני למפגש בו סה"כ השףרים חשוב יותר מהכול, ליון האלופה תתארח אצל נאנסי לקרב צמרת אדיר, וסראגוסה תרצה לנצל את מצבה של העגום ולנסיה בכדי לזכות בניצחון יקר

שבת 22 דצמבר 2007
מתן שמי
להיעצר מעט ולא ניצחה בכל ארבעת משחקיה האחרונים. ליון מנגד, מחזיקה ללא ספק בӡגל השחקנים הטוב בצרפת ובנוסף ניצחה בכל חמשת מפגשיה האחרונים עם המארחת. ההימור: 2, היחס: 1.85 

מөחק מספר 65: סראגוסה – ולנסיה 

גם כותבי התסריטאים הביזאריים והשליליים ביותר, לא יכלו לנחש עד כמה מאמן ולנסיה, רונאלד קומאן ההולנדי, יוכל להרוס את "העטלפים" בתוך חודשיים בלבד. כשקיקה סאנצ'ז פלורז פוטר מאימון ולנסיה בעקבות בקשת האוהדים לכדורגל משוחרר ושמח יותר, האורחת עדיין נאבקה על תואר האליפות בצוותא עם צמד הענקיות, ריאל מדריד וברצלונה, אך ۞אזן נחיתתו של קומאן במסטאייה אותו כדורגל נחות ומשעמם, נראה לפתע כמשחק המושלם.

8 שערים בלבד כבשה האורחת האומללה ב-11 משחקיה תחת הנהגתו של ההולנדי, והערב היא תיאלץ להסתדר ללא שניים משחקניה הוותיקים, סנטיאגו קניזארס השוער בן ה-38 ודוד אלבלדה הקפӘן, לאחר שהושעו ע"י קומאן כמובן.     
  
    

סראגוסה מנגד, אומנם אינה מייצרת כותרות דרמטיות בתדירות כה דחופה כמו האורחת, אך גם המושבה הארגנטינאית הידועה̠נמצאת בתקופה קשה ומאכזבת. שלושה ניצחונות בארבעת משחקיה האחרונים רשמו פבליטו איימר וחבריו הנמצאת במקום ה-10 בליגה, ובכל זאת, אם סראגוסה מעוניינת לחזור למקומה בצמרת לא קיים משחק טוב יותר בכדי לזכות בו במלוא שלושת הנקודות מאשר נגד ולנסיה המפורקת. ההימור: ̱, היחס: 2.00.

תגובות

טלספורט בפייסבוק