מרכז הטניס נפרד מסמשנובה

אלופות הטניס הישראלי לדורותיהן נפרדו הערב מבכירת הטניסאיות הישראליות. סמשנובה אמרה באירוע: תודה על האהבה, האיכפתיות והאפשרות לחיות חיים כה מרתקים

יום שני 17 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד

המרכז לטניס בישראל הצדיע הערב לאנה סמשנובה באירוע ייחודי בו השתתפו נשות עסקים ואלופות הטניס הישראלי לדורותיהן. 

בקול חנוק מדמעות הודתה הערב אנה סמשנובה לצופים הרבים שבאו לאירוע ההצדעה שערך לה המרכז לטניס: "אני רוצה להודות להורי שאיפשרו לי לחיות חיים כה מרתקים ומלאי ריגושים, לפרדי קריבין ז"ל, איש מקסים שעזר לי לעלות לארץ, אדם מדהים שהחזון הענק שלו על טניס נשים מצליח מתגשם היום, תודה מוחדת לדדי יעקב שתמך בי, עמד לצידי לאורך כל הקריירה ועזר לי למצוא כוחות גם כאשר חשבתי שאין לי עוד כוחות והאמין בי כאשר אני הפסקתי להאמין ולמרכז לטניס בישראל, הבית השני שלי, שאימץ אותי עם הגעתי לישראל ותודה מיוחדת לג'נין שטראוס על האיכפתיות, ההערכה ועל ההוקרה"

מנכ"ל המרכז לטניס בישראל ג'נין שטראוס סיפרה כי המחויבות של אנה לטניס ולאימונים היתה מעל ומעבר: "אני חשה הערב סגירת מעגל מיוחדת מכיוון שאני זוכרת כי באחת הישיבות של הועדה לקידום נשים בטניס יחד עם פרדי קריבין קיבלנו טלפון מאנה והיא סיפרה כי יש לה עוד ארבע שעות טיסה לישראל וכי היא לא תוכל לעלות על הטיסה אם לא תוכל להשלים את אימון הערב. זוהי דוגמה אחת למחויבות גדולה של בכירת הטניסאיות הישראליות בכל הזמנים. לימדה אותנו על מחויבות, הקרבה והראתה לנו כיצד ניתן להיות בצמרת העולמית במשך 15 שנה ברציפות. במסגרת חגיגות ה-30 הצדענו למייסדי המרכז, הצדענו למצוינות בטניס, קירבנו את קהילת העסקים לטניס וכעת אנו מקבצים לראשונה את כל אלופות ישראל לדורותיהן להצדיע לגדולת הטניסאיות הישראליות בכל הזמנים, תוך ציפייה לעתיד הטניס ולדור הבא של הטניסאיות הישראליות".

ח"כ רונית תירוש אמרה באירוע: "אנה ייצגה את ישראל במשך שנים בצורה מכובדת ומעולה ואני מקווה כי היא תוכל להמשיך ולתרום מניסיונה העצום לטניס הישראלי".

לאירוע הוזמנו כלל אלופות ישראל בטניס מאז קום המדינה. האלופות העניקו ספר לסמשנובה ובו הקדשה אישית מפי הטניסאיות. במסגרת האירוע נערך קוקטייל בנושא מצוינות בטניס הנשי באירוחן של מנכ"ל המרכז לטניס בישראל, עו"ד ג'נין שטראוס וח"כ רונית תירוש ובהשתתפותן של נשות עסקים בכירות מכל ענפי המשק הישראלי כאקט של הצדעה לספורט הנשי בישראל.
 
צילום: ישראל הדרי

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק