יודע כמה חשוב לנצח בסכנין

חלוץ בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, מודע לחשיבות המשחק מעבר לניצחון. קאלה: לצום יהיה קצת מוזר, אבל הגיוני. ארזי חזר מחו"ל ועודד את עידן טל: כולנו מאמינים בך, תתעלם ממה שמסביב

יום שלישי 18 ספטמבר 2007
אסף שקד

לאחר הניצחון על מכבי הרצליה וההתעסקות סביב עידן טל ביומיים האחרונים, ערכה הבוקר בית"ר ירושלים אימון באווירה טובה מאוד ועם הרבה חיוכים. שחקנים בקבוצה לא היו מרוצים מהעובדה שגם בסוף השבוע הקרוב לא יתקיימו משחקי ליגה, "זה עוצר לנו את המומנטום שבו אנחנו נמצאים", הסביר ברק יצחקי, "אומנם לא היינו בשיאנו לאורך כל המשחק מול מכבי הרצליה, אבל פגרה נוספת על מה שכבר היה לפני שבוע תעצור לנו שוב את המומנטום, במיוחד במשחק כל כך חשוב מול סכנין שאני יודע כמה הוא חשוב עבור האוהדים שלנו".

למרות העובדה שהמשחק יתקיים בעוד שבוע וחצי, אצל האוהדים החלו כבר התכנונים לקראת המשחק כשהמשימה הראשונה היא להציב מספר אוטובוסים שייקחו את האוהדים למגרש בדוחא. לפני שנתיים היה זה ארגון האוהדים "לה-פמלייה" שארגן ארבעה אוטובוסים מלאים באוהדים מאזור ירושלים והמרכז וכעת יהיה ניסיון נוסף מבחינת האוהדים  לארגן הסעות מאורגנות ולהקהל על האוהדים על מנת להגיע למגרש.

דרק בואטנג נעדר מאימון הבוקר עקב כאבי גב מהם הוא סובל כבר למעלה משבוע. מלבדו ערכו כל יתר שחקני הסגל אימון מלא. אורח הכבוד באימון היה אלי ארזי שחזר מחו"ל. היושב-ראש שוחח עם עידן טל ואמר לו: "שאף אחד לא ישבור אותך, יש לך את הגב של הקבוצה וכולנו מאמינים בך. כל אחד עובר תקופות פחות טובות, אבל אני מאמין שאתה תצא מזה מהר, אתה לא צריך להתייחס לכל מה שקורה מסביב".

קצת לפני סכנין, תתארח בית"ר ירושלים ביום שני אצל הפועל כפר-סבא במסגרת גביע הטוטו, במשחק הכנה לקראת סכנין. מי שככל הנראה יעדר מהמפגש מול הירוקים זהו השוער טבטרקו קאלה הקרואטי. השוער חש אתמול בכאבים בצוואר, פציעה ממנה סבל לפני כחודש ונלקח לבדיקות בבית החולים. לאחר מספר צילומים הוחלט בצוות המקצועי של בית"ר להוריד מעט מהעומס ולמרות העובדה שהוא ימשיך להתאמן עם בית"ר כרגיל, ההערכה היא כי הוא יזכה למנוחה מול הפועל כפ"ס על מנת להיות כשיר במאת האחוזים למשחק מול סכנין. אפרופו קאלה, השחקן שמחזיק בשורשים יהודיים ונמצא בקשר רציני עם חברה יהודית, אמור לצום ביום כיפור הקרוב, "יש לי שורשים יהודיים, יש לי חברה יהודייה, ככה שלצום אולי יהיה קצת מוזר, אבל הגיוני", אמר השוער.

במהלך הימים הקרובים צפוי המגן השמאלי אלירן דנין לסכם בהפועל כפ"ס או מכבי ת"א. השחקן שמחזיק בהצעות מ-2 הקבוצות נותן ההעדפה להפועל כפ"ס בה שיחק אשתקד ואף נחל בה בהצלחה, אך גם מכבי ת"א מגלה בו עניין רב. העברתו של השחקן לאחת מ-2 הקבוצות הללו מתעכבת וזאת משום שהיו"ר אלי ארזי טרם חזר לארץ, אך כבר בימים הקרובים עם חזרתו של היושב ראש לישראל, המהלך יתפוס תאוצה ודנין יושאל עד תום העונה לאחת הקבוצות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק